ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  71797 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی کیهان تاکاهاشی

بیوگرافی کیهان تاکاهاشی

کیهان تاکاهاشی بازیکن والیبال ژاپن است که از پدری ایرانی و مادری ژاپنی متولد شده و در بازی‌های آسیایی هانگژو در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نام و نام خانوادگی کیهان تاکاهاشی
تاریخ تولد 13 اکتبر 2003
محل تولد آساهی، چیبا، ژاپن
ملیت ایرانی-ژاپنی
حرفه بازیکن والیبال
وضعیت تاهل مجرد

 

کیهان تاکاهاشی (Takahashi Keihan) یا تاکاهاشی کیهو (Takahashi Keiho) بازیکن ایرانی-ژاپنی تیم والیبال ژاپن است که به خاطر شباهتش با بازیگر ژاپنی ریوسی یوکوهاما در شبکه‌های اجتماعی جهان بسیار مورد توجه قرار گرفت.

تاکاهاشی کیهان در سمت راست و یوکوهاما ریوسی در سمت چپ

بسیاری از کاربران پس از دیدن تصاویر کیهان تاکاهاشی در رقابت‌های والیبال بازی‌های آسیایی هانگژو 2023 او را همانند یکی از شخصیت‌های انیمه تصور کردند و عده‌ای دیگر هم او را با ریوسی یوکوهاما بازیگر فیلم چشمانت می‌گویند تشبیه کردند. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی کیهان تاکاهاشی (高橋 慶帆) را ببینید.

کیهان تاکاهاشی

درباره کیهان تاکاهاشی 

کیهان تاکاهاشی 13 اکتبر 2003 در شهر آساهی استان چیبا، ژاپن به دنیا آمد. تاکاهاشی از پدری ایرانی و مادری ژاپنی متولد شد. کیهان در مصاحبه‌ای گفته بود در دوران کودکی هرگز اسمم را دوست نداشتم چون من نیمی ژاپنی هستم و با این اسم احساس می‌کردم اطرافیان من را متفاوت خواهند دید. اما بعدها این نظرم عوض شد.

تاکاهاشی در دبیرستان ناراشینو درس خوانده و پس از آن وارد دانشگاه هوسی (Hosei University) رشته حقوق که یکی از دانشگاه‌های خصوصی توکیو است، شد. تاکاهاشی سال 2010 به تیم والیبال زیر بیست سال ژاپن پیوست.

کیهان تاکاهاشی در بازی‌های آسیایی هانگژو

کیهان تاکاهاشی در هانگژو

کیهان تاکاهاشی با 193 سانتی‌متر قد در والیبال مردان ژاپن در بازی‌های آسیایی هانگژو عملکرد درخشانی داشت و در این بازی، تیم والیبال ژاپن موفق شد تیم قطر را شکست داده و مدال برنز را از آن خود کند.

راه ارتباطی کیهان تاکاهاشی

پیج اینستاگرام keihan_1013

تصاویر کیهان تاکاهاشی 

کیهان تاکاهاشی بازیکن تیم والیبال ژاپن
کیهان تاکاهاشی بازیکن ایرانی-ژاپنی تیم والیبال ژاپن
高橋 慶帆

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی کیهان تاکاهاشی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی کیهان تاکاهاشی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید