کد مطلب: 60795 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کناره گیری همایون شجریان از فیلم مست عشق

کناره گیری همایون شجریان از فیلم مست عشق

به نقل از منابع خبری، همایون شجریان و سهراب پور ناظر پس از فراهم نشدن شرایط مناسب قرارداد از پروژه مست عشق، به کارگردانی حسن فتحی کناره گیری کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، پس از طولانی شدن فرآیند ساخت فیلم مورد انتظار و پر ستاره مست عشق به کارگردانی حسن فتحی و همچنین فراهم نشدن شرایط مناسب قرارداد همایون شجریان و سهراب پور ناظر  از همکاری با این مجموعه کناره گیری کردند.

مست عشق، جدید ترین ساخته حسن فتحی بازی ستاره های مشهور ترکی مانند ابراهیم چلیکول،سلما ارگچ، همچنین ستاره های ایرانی مانند بهاره کیان افشار، شهاب حسینی و پارسا پیروزفر که در نقش مولانا و شمس تبریزی هستند با یک بودجه قابل توجه در ترکیه در دست ساخت است.

این فیلم به روایت داستانی از زندگی شمس تبریزی و مولانا و ملاقات این دو می پردازد.

بر اساس اطلاعاتی که از صحنه برداشت این فیلم به دست آمده است، فرآیند ساخت این فیلم تقریبا تکمیل شده است و فقط بخش ها و مراحل فنی این فیلم پر ستاره باقی مانده است.

مهران برومند، تهیه کننده مست عشق، درباره توضیح داد: خواسته آقای شجریان غیرمعقول نیست و آنچه ما می‌خواستیم هم غیرمعقول نبود، اما با توجه به متوقف بودن پروژه در مدت دو سال شرایط همکاری فراهم نشد چون همه چیز بستگی به شرایط ما داشت که نتوانستیم توافق قبلی را ادامه دهیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در واقع علی رغم تلاشی که از طرف گروه تهیه فیلم برای رسیدن به یک توافق جدید صورت گرفت اما شرایط مهیا نشد ،در نتیجه با کمال رفاقت دوستی و احترام قرار بر این شد که در پروژه‌ دیگری با یکدیگر همکاری داشته باشیم. و البته ما تلاش می‌کنیم فیلم به اکران آخر امسال برسد.

 

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «کناره گیری همایون شجریان از فیلم مست عشق»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?