کد مطلب:  67594 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کمیته ملی المپیک درگذشت اسماعیل احمدی را تسلیت گفت

کمیته ملی المپیک درگذشت اسماعیل احمدی را تسلیت گفت

کمیته ملی المپیک با صدور پیامی درگذشت اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد در شهرستان بافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کمیته ملی المپیک با صدور پیامی درگذشت اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد در شهرستان بافت کرمان را تسلیت گفت و برای مجروحان این حادثه آرزوی شفای عاجل و سلامتی کامل کرد.

به گزارش آسمونی، در متن پیام فوق آمده است:

در نهایت تألم و تاثر درگذشت مرحوم اسماعیل احمدی مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان و مشاور وزیر ورزش در سانحه سقوط بالگرد شهرستان بافت کرمان را به خانواده محترم وی، وزارت ورزش و جوانان و جامعه ورزش کشور تسلیت گفته و برای این مدیر خدوم به درگاه حضرت حق، غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده محترمش صبر و بردباری مسئلت دارد.

همچنین برای مجروحان و آسیب دیدگان این سانحه تلخ و ناگوار، وزیر ورزش و جوانان و همراهان گرامی اعم از خلبانان، معاونین،مدیران، محافظین، جمعی از کارمندان زحمتکش وزارت، اصحاب رسانه و تمامی آسیب دیدگان این‌ضایعه، به درگاه باریتعالی آرزوی سلامتی کامل و شفای عاجل دارد.

این بالگرد ۱۶ الی ۱۸ سرنشین داشت که به گفته سخنگوی هلال احمر حال دو تن از مصدومان این حادثه وخیم گزارش و حال عمومی سایر سرنشینان مساعد اعلام شده و البته برخی در این حادثه دچار شکستی شده و برخی هم با درمان سرپایی به وضعیت نرمال رسیده‌اند.

: برای دریافت مشاوره درباره کمیته ملی المپیک درگذشت اسماعیل احمدی را تسلیت گفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کمیته ملی المپیک درگذشت اسماعیل احمدی را تسلیت گفت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید