کشف ماینر در شرکت بورس تهران تایید شد | آسمونی
کد مطلب: 60212 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشف ماینر در شرکت بورس تهران تایید شد

کشف ماینر در شرکت بورس تهران تایید شد

کشف ماینر در بورس تهران تایید شده است و این سازمان بزودی نتایج حاصل از بررسی این موضوع را اعلام خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

از روز گذشته اخباری در رابطه با کشف ماینر در بورس تهران منتشر شد که حواشی بسیاری را به همراه داشت. پس از منتشر شدن این خبر و تکذیب های نهاد های وابسته، در آخر سازمان بورس ایران خبر کشف ماینر را تایید کرد.

سازمان بورس ایران در اطلاعیه ای گفته است:

جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند در رسیدگی های نظارتی سازمان بورس و اوراق بهادار، تعدادی ماینر که از سوی شرکت بورس اوراق بهادار تهران مورد بهره برداری قرار گرفته است در ساختمان شرکت مزبور کشف گردید و در ادامه بررسی نیز مشخص شد که فعالیت مزبور در گزارش ها و حساب های شرکت به طور کامل ثبت و افشا نشده است و با توجه به اینکه بدوا چنین امری با اساسنامه و رسالت شرکت بورس نیز همخوانی نداشته است، موضوع به معاونت حقوقی سازمان ارسال شده است.

کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان بورس برای رسیدگی به این مشکل به وجود آمده جلسات مشترکی را با مدیران بورس تهران برگزار خواهد کرد. پس از رسیدگی کامل و ارزیابی های مورد نیاز، نتایج بررسی های سازمان بورس اطلاع رسانی خواهد شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کشف ماینر در شرکت بورس تهران تایید شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «کشف ماینر در شرکت بورس تهران تایید شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?