کد مطلب:  61583 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیشبینی AMD از فروش کنسول های نسل نهم در سال 2022

پیشبینی AMD از فروش کنسول های نسل نهم در سال 2022

شرکت AMD از فروش بالای کنسول های نسل نهمی در سال 2022 مطمئن است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرعامل شرکت AMD، خانم لیسا سو، سال 2022 را سال شکوفایی و فروش بیشتر کنسول های نسل نهمی می داند و این رشد تا سال 2023 ادامه خواهد داشت و به اوج خود خواهد رسید.

با توجه به گذشت بیش از یک سال از عرضه کنسول های نسل نهمی PlayStation 5 و Xbox Series X، به دلیل حضور پاندمی کرونا و عدم تامین نیمه هادی ها، ساخت چیپ های مختلفی که در ساخت کنسولها استفاده می شود، به حداقل مقدار ممکن رسیده است و به همین ترتیب، ساخت کنسول ها بسیار محدود می باشد.

این محدودیت به حدی بالاست، که به محض موجود شدن کنسولها در فروشگاه های آنلاین، ظرف چند ساعت کنسول ها به طور کامل به فروش می رسد و موجودی فروشگاه هایی نظیر eBay و آمازون به صفر می رسد. با توجه به این استقبال گرم از کنسول های نسل نهم، خانم لیسا سو، مدیرعامل شرکت AMD، سال 2022 را سال پیشرفت چشم گیر و فروش بالای کنسولها قلمداد می کند.

به نظر من، چرخه تولید و فروش کنسول ها را اگر به طور کلی نگاه کنیم، فوق العاده بوده است. این چرخه پرقدرت به کار خود ادامه می دهد و با توجه به اینکه در سال دوم عرضه کنسول های نسل نهم هستیم، تقاضای زیادی برای خرید آن وجود دارد.

 

وی ادامه داد:

ما محصولات زیادی را ارسال کرده ایم و با توجه به آنکه تقاضا همچنان زیاد می باشد، نشان از قدرت و توانایی بالای شرکت مایکروسافت و سونی در این چرخه دارد. ما تلاش می کنیم نرخ تولیدات خود را بالاتر ببریم و در نظر داریم که سال 2022 یک سال صعودی و با پیشرفت زیاد برای کنسول ها باشد.اگر به چرخه عادی کنسول ها نگاه کنیم، میبینیم که معمولا سال چهارم عرضه زمان پیک فروش کنسول ها می باشد، بنابراین سال 2023 را می توان به عنوان سال قله فروش کنسول ها در نظر گرفت.

با توجه به آنکه کمبود نیمه هادی های تولیدی را نمی توان نادیده گرفت، تولیدات کنسول های نسل نهمی همچنان با موانع متعددی روبرو است و شرکت های سونی و مایکروسافت، همچنان در تولید کنسول های خود با مشکلات متعددی روبرو هستند. شرکت AMD قبل تر پیشبینی کرده بود که این کمبود در سال 2022 هم ادامه دار خواهد بود. شرکت اینتل نیز در همین زمینه اعلام کرده بود که این کمبود ممکن است تا سال 2023 ادامه داشته باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره پیشبینی AMD از فروش کنسول های نسل نهم در سال 2022 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیشبینی AMD از فروش کنسول های نسل نهم در سال 2022» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید