مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70996 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پوستر فیلم مورد انتظار The Nun II منتشر شد

پوستر فیلم مورد انتظار The Nun II منتشر شد

جیمز وان افسانه‌ای با خلق فرنچایز The Conjuring (احضار) زمینه را برای تولید فیلم‌های بسیار جذاب و متنوعی در ژانر وحشت فراهم کرده.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جیمز وان افسانه‌ای با خلق فرنچایز The Conjuring (احضار) زمینه را برای تولید فیلم‌های بسیار جذاب و متنوعی در ژانر وحشت فراهم کرده که طی ۱ دهه گذشته طرفدارانش را به وجد آورده است. حال نوبت به جدیدترین فیلم از این فرنچایز تحت عنوان The Nun 2 (راهبه ۲) رسیده که طبق وعده و وعیدهای سازندگانش، یکی از ترسناک‌ترین آثار ساخته شده در در ژانر وحشت خواهد بود که مخاطبینش را با سکانس‌های شوکه‌کننده و هولناکی مواجه می‌کند.

به گزارش آسمونی، این دنباله که پس از وقایع فیلم نخست جریان دارد، باری دیگر شخصیت خواهر ایرن را به تصویر می‌کشد. فردی که همچنان مجبور است تا با تهدید اهریمنی بسیار قدرتمند، کریه و وحشتناک به نام والاک دست و پنجه نرم کرده و در حالی که ایمانش به خدا به چالش کشیده خواهد شد، باید از جان دیگر خواهران روحانی کلیسا محافطت نماید.

Caption

 

فیلم The Nun 2 که توسط مایکل چاوز کارگردانی شده و از بازیگرانی همچون استورم رید، تایسا فارمیگا و آنا پاپپلول بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور) برنامه ریزی شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پوستر فیلم مورد انتظار The Nun II منتشر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پوستر فیلم مورد انتظار The Nun II منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید