کد مطلب:  61259 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آموزش کار با پنل کاربری سایت آسمونی

آموزش کار با پنل کاربری سایت آسمونی

با عضویت در پنل کاربری سایت آسمونی میتوانید دسترسی سریعتری به بخش های سایت داشته باشید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

عضویت در پنل کاربری سایت آسمونی مزیت هایی دارد که می توان به دسترسی سریعتر به بخش های مختلف سایت،درج کامنت بدون وارد کردن نام و نام خانوادگی و ایمیل،ارسال تیکت به پشتیبانی و خرید و استفاده از امکانات سایت اشاره نمود. در این پست قصد داریم که عضویت و کار با پنل را به شما عزیزان آموزش دهیم.

1- برای ورود به پنل کاربری خود ابتدا باید وارد لینک https://asemooni.com/login  شوید و یا آدرس www.asemooni.com را در نوار آدرس سایت جستوجو نمایید سپس روی گزینه ورود / عضویت کلیک کنید.

+ اگر عضو سایت آسمونی هستید ایمیل یا شماره موبایل و کلمه عبور خود را وارد کنید و به پنل کاربری خود وارد شوید.

++ اگر عضو سایت نیستید با زدن گزینه عضویت برای خود یک پنل کاربری تشکیل دهید:

(نام – نام خانوادگی – نام نمایشی در سایت –ایمیل یا شماره موبایل –کلمه عبور خود و در نهایت جواب احراز ) را وارد نموده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

2- روی نام خود بالا در سمت چپ سایت کلیک کنید

3- در بخش منو میتوانید گزینه های داشبورد- مطالب شما- حساب کاربری- رپورتاژ- ایجاد صفحه- صفحه کسب و کار- پشتیبانی -سوابق مالی رو مشاهده نمایید

4- داشبورد: در بخش داشبورد میتوانید خلاصه ای از فعالیت های خود را در سایت مشاهده نمایید.

5- مطالب شما: در بخش مطالب عزیزانی که قصد دارند مطالبشان در سایت آسمونی درج گردد ، پس از زدن گزینه درج مطلب جدید و تکمیل فیلد های درخواستی ، پس از بررسی توسط تیم تولید محتوا مطلب شما تایید و درج می گردد.

6- حساب کاربری: در بخش حساب کاربری میتوایند اطلاعات خود را ویرایش و یا اضافه نمایید ،برای حساب خود عکس درج نمایید و یا رمز عبور خود را تغییر دهید.

7-رپورتاژ: اگر قصد خرید رپورتاژ و یا مشاهده لیست رپورتاژ های منتشر شده خود را دارید به این بخش مراجعه نمایید (مراجعه شود به پست https://asemooni.com/61180)

8- ایجاد صفحه: این بخشه برای افراد،شرکت یا کسب و کارهایی ست که میخواهند شبکه های اجتماعی خود را به ثبت برسانند ، شما عزیزان با خرید اشتراک میتوانید این بخش رو فعال نمایید.

9- صفحه کسب و کار: اگر قصد ایجاد یک صفحه کسب و کار و یا مشاهده لیست صفحات کسب و کارهای ثبت شده خود را دارید به این بخش مراجعه نمایید

10- پشتیبانی: شما در این بخش میتوانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی آسمونی هر گونه سوال و یا ابهام در رابطه با پشتیبانی فنی،آگهی و تبلیغات ، فروش و مالی ،شکایات،پیشنهادات و انتقادات و محتوا و خبر داشتید پس ار ثبت تیکت، پیام های ارسالی و دریافتی خود را ملاحظه نمایید

11- سوابق مالی: در بخش سوابق مالی می توانید اشتراک یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه تهیه نمایید و تاریخچه خرید خود را مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «آموزش کار با پنل کاربری سایت آسمونی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید