کد مطلب:  60154 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محموله جدید واکسن در فرودگاه امام/ 5 میلیون دوز واکسن وارد کشور

محموله جدید واکسن در فرودگاه امام/ 5 میلیون دوز واکسن وارد کشور

رئیس جمعیت هلال احمر از تکمیل شدن محموله‌های واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت در شهریورماه خبر داد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر از تکمیل شدن محموله‌های واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت در شهریورماه خبر داد و گفت: با ورود چهارمین محموله 5 میلیون دوزی دیگر به ایران، به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون 40 میلیون و 390 هزار دوز واکسن به کشور وارد کرده است که این حجم از واردات واکسن طبق وعده اعلامی در ماه گذشته انجام شد.

دکتر کریم همتی با اعلام 3 برابر شدن  واردات هفتگی واکسن توسط هلال احمر بیان کرد: از 10 مهرماه تا 10 آبان ماه، هر هفته 15 میلیون دوز واکسن وارد کشور می شود که مجموعا 60 میلیون دوز واکسن کرونا وارد خواهد شد.

همتی با بیان اینکه تا به حال بیش از 50 درصد مردم واکسینه شده‌اند گفت: امید است با این تلاش ها و با تزریق واکسن به تمامی مردم، گام بزرگی در راستای ایمن سازی کشور در مقابل این ویروس برداشته شود.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از فعالیت های جمعیت هلال احمر در 18ماه گذشته معطوف به مقابله با کرونا شده است، افزود: در این عرصه ما یاری رسان وزارت بهداشت بودیم و خدمات زیادی در این عرصه ارائه کردیم، در همین راستا هم 70 درصد از واکسن وارداتی توسط هلال احمر وارد کشور شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان با اشاره به فعالیت های گسترده هلال احمر در داخل و خارج از کشور گفت: در این زمینه علاوه بر یاری و مساعدت بی نظیر دولت که شبانه روزی پیگیر بودند نهادهای بین المللی نیز کمک زیادی به جمعیت هلال احمر ایران کردند تا در راستای مقابله با کرونا واکسیناسیون سراسری آغاز شود.

: برای دریافت مشاوره درباره محموله جدید واکسن در فرودگاه امام/ 5 میلیون دوز واکسن وارد کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محموله جدید واکسن در فرودگاه امام/ 5 میلیون دوز واکسن وارد کشور» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید