سخنگوی وزارت بهداشت : رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پایین‌تری | آسمونی
کد مطلب: 59444 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سخنگوی وزارت بهداشت : رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پایین‌ترین حد رسید

سخنگوی وزارت بهداشت : رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پایین‌ترین حد رسید

دکتر لاری گفت: میزان رعایت پروتکلهای بهداشتی کرونا به زیر 40درصد رسیده که از ابتدای تیر 99 کمترین میزان حد رعایت است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 

 

سیر نزولی میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در کشور تقریبا از اواسط خرداد ماه تاکنون ادامه داشته و از هفته اول تیر ماه ۱۴۰۰ تاکنون این روند به سرعت کاهشی شده و در حال حاضر به ۳۹.۲۲ درصد رسیده است.

 

وی همچنین اظهار کرد:

 

از ۳۰ تیر تا ۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ تعداد ۳۰ هزار و ۸۵۲ واحد مرکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی و واحدهای کارگاهی اخطار دریافت کرده و به مراجع قضایی معرفی شدند. همچنین در این بازه زمانی تعداد هزار و ۴۲۰ مرکز متخلف پلمب شدند.
بر اساس بررسی‌های کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای، استان‌های گیلان، البرز، زنجان، کرمان و هرمزگان در این بازه زمانی کمترین میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشتند.

 دکتر لاری افزود:

 

بیشترین میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکن عمومی در این بازه زمانی در استان خراسان جنوبی و کمترین میزان نیز در استان گیلان بوده و همچنین بیشترین میزان رعایت بهداشت فردی در اماکن عمومی در یزد و کمترین میزان در استان هرمزگان بوده است.
بیشترین میزان رعایت تهویه در اماکن عمومی در استان یزد و کمترین میزان در استان هرمزگان بوده و همچنین بر اساس بررسی‌های انجام شده، بیشترین میزان استفاده از ماسک در اماکن عمومی در استان کرمانشاه و کمترین میزان در استان هرمزگان بوده است.
سویه دلتا ویروس کرونا در کشور در حال چرخش است و به همه هموطنان توصیه می‌کنیم که حتی پس از تزریق واکسن کووید ۱۹ نیز از ماسک استفاده کرده و فاصله گذاری را رعایت کنند و در اماکن پرجمعیت حاضر نشوند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سخنگوی وزارت بهداشت : رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پایین‌ترین حد رسید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «سخنگوی وزارت بهداشت : رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پایین‌ترین حد رسید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?