کد مطلب:  68851 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و دوم شد

پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و دوم شد

پرسپولیس که با تنها یک امتیاز بیشتر از سپاهان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پرسپولیس که با تنها یک امتیاز بیشتر از سپاهان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داشت، در هفته پایانی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برابر نساجی قرار گرفت که در پایان با نتیجه 4 بر صفر پیروز شد. و به مقام قهرمانی در لیگ بیست و دوم رسید.

شرح گل‌ها:
 نساجی صفر - پرسپولیس یک (دقیقه ۱ - علی نعمتی):
توپ ارسالی توسط مهدی ترابی روی ضربه ایستگاهی با دفع ناقص حامد شیری و علیرضا ابراهیمی همراه شد اما در ادامه توپ مقابل پای علی نعمتی قرار گرفت تا او به راحتی دروازه نساجی را باز کند.

پرسپولیس 2 - نساجی 0 (سعید صادقی - دقیقه 28):
اشتباه علیرضا ابراهیمی باعث شد وحید امیری در مقابل محوطه جریمه صاحب توپ شود و پاس عمقی خود را به سعید صادقی بدهد که او در موقعیت تک به تک گل دوم را هم به ثمر رساند.

پرسپولیس 3 - نساجی 0 (سروش رفیعی - دقیقه ۷۵):
فرار سعید صادقی از سمت راست با پاس او به میلاد سرلک همراه شد. سرلک توپ را به سروش رفیعی داد و او با شوت مستقیم از گوشه دروازه علیرضا حقیقی، او را برای سومین بار تسلیم کرد.

پرسپولیس 4 - نساجی 0 (میلاد سرلک - دقیقه 78):
این بار نوبت میلاد سرلک بود. دقایقی بعد از پاس گل، او با یک دورخیز کوتاه شوت خود را به سمت دروازه زد و به شکلی دیدنی پرسپولیس را به گل چهارم رساند.

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیقی، حامد شیری، سیدعلیرضا ابراهیمی، احمد موسوی (۶۶- احسان قهاری)، متین کریم‌زاده، مهرداد عبدی، محمد شریفی (۴۶- کریم اسلامی)، ایوب کلانتری (۶۶- علی داوران)، فرزاد زامهران، علی شجاعی (۴۶- اکبر صادقی) و رضا جعفری

سرمربی: کارلوس هرناندز

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی، گولسیانی و عیسی آل‌کثیر

سرمربی: یحیی گل محمدی

: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و دوم شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و دوم شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید