کد مطلب:  65229  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرباگ‌ترین گوشی هوشمند در سال 2021 مشخص شد

پرباگ‌ترین گوشی هوشمند در سال 2021 مشخص شد

گوگل سال گذشته دو‌ گوشی پیکسل 6 و 6 پرو را با تبلیغات فراوان معرفی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گوگل سال گذشته دو‌ گوشی پیکسل 6 و 6 پرو را با تبلیغات فراوان معرفی کرد اما خریداران آن‌ها بعدا با مشکلات زیادی در بخش دوربین، سنسور اثرانگشت و برقراری تماس روبه‌رو شدند که واقعا عجیب بود. در واقع اگر بخواهیم این گوشی‌ها را با سایر گوشی‌های اندرویدی مقایسه کنیم می‌توان گفت که پرباگ‌ترین گوشی‌های 2021 بودند و این مشکلات همچنان نیز ادامه دارد و کاربران با آن‌ها دست به گریبانند.

البته یکی از دلایل بروز مشکلات زیاد در این دو گوشی احتمالا استفاده از نسخه خام‌ اندروید در آن‌هاست که‌ برخلاف تصور کاربران اصلا کامل و بی‌عیب نیست.

با این حال به نظر می‌رسد که با وجود این همه باگ و مشکل، پرداخت قیمت 800 دلار برای چنین گوشی‌هایی غیرمنطقی باشد. چون هم‌اکنون گوشی‌هایی در بازار وجود دارند که با نصف قیمت آن‌ها قابلیت بسیار خوبی را ارائه می‌کنند. امروز هم گزارش‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه پیکس 6 پرو وقتی که در حالت پرواز قرار می‌گیرد به‌طور خودکار خاموش می‌شود. هنوز معلوم نیست که دلیل این مشکل چیست و باید دید گوگل برای رفع آن چه فکری می‌کند.

: برای دریافت مشاوره درباره پرباگ‌ترین گوشی هوشمند در سال 2021 مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «پرباگ‌ترین گوشی هوشمند در سال 2021 مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید