مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70901 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر خارجه ایران و آفریقای جنوبی دیدار کردند

وزیر خارجه ایران و آفریقای جنوبی دیدار کردند

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه صبح امروز با نالدی پاندور وزیر روابط و همکاری بین المللی آفریقای جنوبی دیدار کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه صبح امروز با نالدی پاندور وزیر روابط و همکاری بین المللی آفریقای جنوبی دیدار کرد. امیرعبداللهیان که برای شرکت در پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و آفریقای جنوبی راهی این کشور شده است، بامداد امروز (۱۹ مردادماه) وارد فرودگاه پرتوریا شد و مورد استقبال مقامات آفریقای جنوبی قرار گرفت. وی همچنین پیش از آغاز سفر خود به آفریقای جنوبی هدف از این سفر را برگزاری کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی پس از یک وقفه سه ساله به دلیل شرایط کرونایی، اعلام کرد.

به گزارش آسمونی، وی پیگیری موضوعات دوجانبه و برخی مسائل بین المللی و نیز دیدار با رئیس جمهور و وزیر خارجه آفریقای جنوبی را از دیگر محورهای این سفر اعلام کرد و گفت: از روز دوشنبه (۱۶ مرداد)‌ تیمی متشکل از معاونان وزیر به همراه بخش خصوصی ایران در آفریقای جنوبی حضور دارند و در رایزنی با مسئولان وزارت خارجه این کشور مشغول نهایی سازی موضوعات مربوط به همکاری‌های ۲ کشور و آماده کردن اسناد برای سفر آینده رئیس جمهور ایران هستند.

امیرعبداللهیان بیان کرد: رئیس جمهور آفریقای جنوبی از رئیس جمهور کشورمان دعوت کرده است که دوم شهریورماه در نشست دوستان بریکس که در سطح سران این سازمان برگزار می‌شود، حضور یابد و علاوه بر آن در فصل پائیز نیز سفر دوجانبه رئیس جمهور به آفریقای جنوبی در قالب برنامه‌ای مفصل تدارک دیده شده است. در جریان این سفر هماهنگی‌ها برای هر ۲ سفر آتی رئیس جمهور به آفریقای جنوبی (نشست سران بریکس و نشست تخصصی ۲ جانبه) در دستور کار قرار دارد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وزیر خارجه ایران و آفریقای جنوبی دیدار کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وزیر خارجه ایران و آفریقای جنوبی دیدار کردند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید