بیست‌ و ششمین محموله واکسن کرونا | آسمونی
کد مطلب: 60379 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیست‌ و ششمین محموله واکسن کرونا، واردات واکسن از مرز ۷۰ میلیون دز گذشت

بیست‌ و ششمین محموله واکسن کرونا، واردات واکسن از مرز ۷۰ میلیون دز گذشت

 6 میلیون دز واکسن کرونا امروز، پنجشنبه به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: با همکاری ثمربخش وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه، بانک مرکزی و مدیریت جهادی معاون اول رئیس جمهور توانستیم در یک هفته اخیر ۱۸ میلیون دُز واکسن کرونا وارد کشور کنیم که با احتساب این محموله در مجموع، ۷۰ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن توسط جمعیت هلال احمر به کشور وارد شده است.

کریم همتی گفت: علاوه بر پایش و غربالگری مسافران در مرز‌های زمینی، هوایی، ریلی و دریایی کشور به طور روزانه و مستمر و همچنین اجرای طرح‌های بهداشتی سازمان جوانان در سطح جامعه، جمعیت هلال احمر فعالیت‌های درمانی خود را هم به شکل گسترده ادامه می‌دهد.

همتی در پایان تاکید کرد: تزریق واکسن‌های مقابله با ویروس کرونا در مناطق صعب العبور و زلزله‌زده اندیکا با همکاری تیم‌های شبکه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خوزستان در حال اجرا است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بیست‌ و ششمین محموله واکسن کرونا، واردات واکسن از مرز ۷۰ میلیون دز گذشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «بیست‌ و ششمین محموله واکسن کرونا، واردات واکسن از مرز ۷۰ میلیون دز گذشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?