مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63645 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش های اینستاگرامی به صعود لیورپول و منچسترسیتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

واکنش های اینستاگرامی به صعود لیورپول و منچسترسیتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

تیم لیورپول با برتری(6-4) در مجموع دو بازی مقابل بنفیکا و تیم منچستر سیتی با برتری(1-0) در برابر اتلتیکو مادرید راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

صفحه باشگاه لیورپول با انتشار تصویری از کنستانتینوس تسیمکاس از انتخاب وی به عنوان بهترین بازیکن دیدار لیورپول و بنفیکا خبر داد. تسیمکاس در این بازی دو پاس گل داد و لیورپول با تساوی(3-3) راهی دور نیمه نهایی شد.

ابراهیما کوناته زننده گل اول لیورپول در دقیقه 21 مسابقه با بنفیکا عکسی از خود درصفحه شخصی اش منتشر کرد که در صفحه لیورپول هم قرار گرفت.

صفحه باشگاه بنفیکا تصاویری از بازی این تیم مقابل لیورپول را منتشر کرد. اما هیچ توضیحی درباره بازی یا نتیجه آن ارائه ننمود.

 

 

باشگاه منچسترسیتی هم پس از مسابقه در خانه اتلتیکو مادرید در چند تصویر، تمام اتفاقات مهم مسابقه را به تصویر کشید و اشاره ای نیز به بازی بعدی این تیم کرد که در جام حذفی برابر لیورپول خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

تیم اتلتیکو مادرید هم تصاویری از دیدار با منچسترسیتی در صفحه خود قرار داد که بیشتر مربوط به لحظات پس از مسابقه بود؛ لحظاتی که با وجود حذفی این تیم، هواداران به تشویق بازیکنان پرداخته و بازیکنان نیز به تشویق آنها پاسخ گفتند.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره واکنش های اینستاگرامی به صعود لیورپول و منچسترسیتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش های اینستاگرامی به صعود لیورپول و منچسترسیتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید