کد مطلب:  68465 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش فدراسیون کشتی به حواشی مجمع انتخاباتی مازندران

واکنش فدراسیون کشتی به حواشی مجمع انتخاباتی مازندران

انتخابات مجمع هیئت کشتی استان مازندران امروز (پنجشنبه) با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در محل هتل بادله ساری برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

انتخابات مجمع هیئت کشتی استان مازندران امروز (پنجشنبه) با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در محل هتل بادله ساری برگزار شد که امید شایگان با ۱۶ رای به مدت چهارسال به عنوان رییس هیئت کشتی مازندران انتخاب شد.

به گزارش آسمونی، البته برگزاری این مجمع با حاشیه‌ها و اخراج یک خبرنگار از سوی رئیس فدراسیون همراه بود. اخراج خبرنگار و انتشار فیلم آن با حواشی زیادی روبرو شد که فدراسیون کشتی نسبت به آن واکنش نشان داد.

در اطلاعیه فدراسیون کشتی آمده است:

حضور خبرنگاران در مجامع انتخاباتی با موافقت رئیس مجمع انجام می‌شود و شاهد این بودیم که مجامع انتخابی ورزشی نیز در گذشته بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شده است. با توجه به اهمیت مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان مازندران و حسن نیت فدراسیون، به منظور احترام به جایگاه مهم اصحاب رسانه و اطلاع‌رسانی صحیح در کشتی کشور، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بعنوان رئیس مجمع اجازه حضور خبرنگاران در این مجمع را داد و تصاویر، فیلم‌ها، اخبار و مصاحبه‌هایی که از سوی رسانه‌های مختلف منتشر شده حاکی از این موضوع است.

شایان ذکر است که در این مجمع تعداد بالایی از خبرنگاران حضور داشتند و در امر اطلاع‌رسانی صحیح و درست اخبار و وقایع نیز رسالت خود را به خوبی انجام دادند.

اما این موضوع که در حین صحبت‌های رئیس فدراسیون کشتی که مورد تأیید جمع کشتی‌گیران ملی‌پوش حاضر در مجمع نیز بوده است، خبرنگاری که در حوزه ورزشی نیز فعالیت ندارد، به یک باره درباره صحبت‌های رئیس فدراسیون جمله‌ای خارج از عرف را بیان داشته و در ادامه آن نیز دلیل این کار خود را با یک جمله غیر محترمانه تکمیل کرده است، قطعا در شأن اعضای حاضر در مجمع و کشتی کشور نبوده و رئیس مجمع بعنوان نماینده جامعه بزرگ کشتی از اختیارات قانونی خود استفاده نموده و مانع از ادامه حضور فرد توهین کننده در مجمع شده است.

فدراسیون کشتی همواره اصحاب محترم رسانه را بعنوان یک بازوی پرتوان برای پیشرفت کشتی کشور در دنیا می‌داند و در تمامی برنامه‌ها، مسابقات، اردوها و مراسمات میزبان این عزیزان بوده و از حضور حداکثری آن‌ها استقبال کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش فدراسیون کشتی به حواشی مجمع انتخاباتی مازندران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش فدراسیون کشتی به حواشی مجمع انتخاباتی مازندران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید