مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62680 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش دیوید لینچ به حمله روسیه به اوکراین

واکنش دیوید لینچ به حمله روسیه به اوکراین

دیوید لینچ کارگردان بزرگ سینمای هالیوود در یک اظهار نظر جنجالی به انتقاد از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به سبب حمله ناگهانی این کشور به اوکراین پرداخت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از  ایندی وایر، دیوید لینچ در برنامه روزنامه گزارش آب و هوای خود که در یوتیوب منتشر می شود در واکنش به حمله نظامی روسیه به اوکراین انتقادات تندی را نسبت به رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین بیان کرد.

دیوید لینچ در این برنامه گفت: اگر بتوانم چیزی به آقای پوتین بگویم این است که ما به عنوان یک انسان مسئول این هستیم که چگونه با همنوعان خود رفتار کنیم. و یک قانون طبیعت وجود دارد، قانونی سخت و سریع. هیچ حفره‌ای و هیچ راه گریزی وجود ندارد و این قانون این است: هر چه بکارید، درو خواهید کرد و در حال حاضر، آقای پوتین، شما در حال کاشت مرگ و ویرانی هستید و همه چیز به عهده شماست.

این کارگردان بزرگ آمریکایی در ادامه گفت: اوکراینی ها به کشور شما حمله نکردند. شما به کشورشان حمله کردی و این همه مرگ و ویرانی برمی گردد و به دیدارت خواهد آمد. توصیه من به شما این است، خودت را نجات بده. اوکراینی‌ها را نجات دهید، این دنیا را نجات دهید.

لینچ خاطر نشان کرد: با همسایه های خود کنار بیایید. شروع به ایجاد دوستی کنید. ما یک خانواده جهانی هستیم. دیگر جایی برای این نوع پوچی وجود ندارد. این حمله را متوقف کنید بیایید با هم کار کنیم تا همه کشورهای این دنیا بتوانند در صلح زندگی کنند و مشکلاتی را که با هم داریم حل کنیم. بیایید واقعی شویم.

در پایان لازم به ذکر است که این کارگردان 74 ساله آمریکایی از اوایل دهه 70 میلادی کار خود را در عرصه تولید فیلم و سریال در سینمای هالیوود آغاز نموده است و فیلم های مهم و بزرگی مانند مرد فیل نما، در قلب وحشی، بزرگراه گمشده، جاده مالهالند و سریال معروف توئین پیکس از کار های این کارگردان بزرگ هالیوودی می باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره واکنش دیوید لینچ به حمله روسیه به اوکراین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش دیوید لینچ به حمله روسیه به اوکراین» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید