کد مطلب:  64715 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هل دادن آی یو بازیگر کره ای در فستیوال کن

هل دادن آی یو بازیگر کره ای در فستیوال کن

آی یو بازیگر کره ای را روی فرش قرمز کن هل دادند ولی عذرخواهی نکردند و این باعث شد هواداران به پیج آن شخص حمله ور شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آی یو بازیگر و خواننده کره ای را روی فرش قرمز فستیوال فیلم کن هل دادند و بی توجه به وی رد شدند. به گزارش آسمونی این اتفاق را بعضی از رسانه های فرانسوی هم پوشش دادند و این اتفاق را ناخوشایند دانسته اند که نباید تکرار شود.

آی یو بازیگر و خواننده کره ای است و یکی از سریال های معروف او عاشقان ماه است. وی که در اینستاگرام بیش از 26 میلیون فالوور دارد بسیار هم پرطرفدار است.

آی یو که برای فیلم «بروکر یا دلال» در فستیوال کن حضور داشت در حال عکس گرفتن بود که ناگهان زنی به او برخورد می کند و بی اعتنا از کنارش رد می شود. آی یو ابتدا شوکه می شود ولی مقابل دوربین ها به روی خود نمی آورد و لبخند می زند.

آی یو خواننده کره ای و ماریا اینفلوئنسر فرانسوی

اما این زن که بود؟

زنی که آی یو را هل داد ماریا نام دارد که اینفلوئنسر زیبایی و سفر از فرانسه بوده. پس از این اتفاق هواداران آی یو به پیج او هجوم برده و به این کار وی اعتراض کردند و آنها معتقد بودند که این زن اروپایی به یک آسیایی بی احترامی کرده و اصلا برایش مهم نبوده که عذرخواهی کند.

اما ماریا پس از کامنت های فراوان مجبور شد پستی درج کند و از آی یو و هوادارانش عذرخواهی کند. او گفت از ته قلبم عذرخواهی میکنم این اتفاق ناگهانی رخ داد و منظور خاصی نداشتم و این فقط یک تصادف بود.

اما این عذرخواهی گویا برای هواداران آی یو کافی نبوده و باید دید ماجرای این اینفلوئنسر به کجا خواهد کشید.

 

نظر خود را درباره «هل دادن آی یو بازیگر کره ای در فستیوال کن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید