کد مطلب:  58955 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هلند اولین حذف شده بزرگ یورو 2020

هلند اولین حذف شده بزرگ یورو 2020

جمهوری چک با برتری 2 بر صفر برابر هلند 10 نفره، حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : در سومین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 دو تیم ملی فوتبال هلند و جمهوری چک برابر هم به میدان رفتند.

 

هلندی‌ها در شروع بهتر عمل کردند و دامفرایس در دقیقه 13 با حرکت خوب خود نزدیک بود شرایط بازی را خیلی زود تغییر دهد. در ادامه کمی از سرعت بازی کاسته شد.

دقیقه 22 سوچک اولین خطر جدی جمهوری چک را ایجاد کرد ولی موفق به باز کردن دروازه هلندی‌ها نشد.

دقیقه 38 جدی ترین موقعیت بازی را ماساپوست از دست داد و با درخشش دلیخت این موقعیت چکی ها از دست رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

هلند در شروع نیمه دوم و در دقیقه 52 موقعیت خوبی را از دست داد و دونیل مالن نتوانست دروازه چک را باز کند. دو دقیقه بعد ماتیاس دلیخت از هلند با دریافت کارت قرمز بعد از یک خطای بد، زمین بازی را ترک کرد تا هلندی‌ها 10 نفره شوند.

بعد از 10 نفره شدن هلند، چک حملات خود را روی دروازه هلندی ها بیشتر کرد و دامفرایس یک بار دروزاه خودی را نجات داد تا نتیجه همچنان برابر بماند.

چک در نهایت مزد یک بازیکن بیشتر خود را گرفت و توماس هولس توانست با ضربه سر در دقیه 68 دروازه حریف را باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

در ادامه چکی ها به گل دوم خود نیز رسیدند. این بار پاتریک شیک برترین گلزن چک در این رقابت ها توانست چهارمین گل خود در یورو 2020 را نیز به ثمر برساند و چک 2 بر صفر پیش بیفتد.

به این ترتیب چک با برتری 2 بر صفر در این دیدار، شگفتی رقم زد و با حذف هلند حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 شد.

: برای دریافت مشاوره درباره هلند اولین حذف شده بزرگ یورو 2020 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هلند اولین حذف شده بزرگ یورو 2020» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید