کد مطلب:  64006 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نگرانی کارکنان توییتر بابت تعدیل نیرو بعد از خرید ایلان ماسک

نگرانی کارکنان توییتر بابت تعدیل نیرو بعد از خرید ایلان ماسک

پاراگ آگراوال مدیرعامل توییتر ظاهراً پاسخ واضحی برای نگرانی کارکنان این شرکت درباره تعدیل نیرو بعد از روی کار آمدن ایلان ماسک ندارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پاراگ آگراوال مدیرعامل توییتر ظاهراً پاسخ واضحی برای نگرانی کارکنان این شرکت درباره تعدیل نیرو بعد از روی کار آمدن ایلان ماسک ندارد. آگراوال طی صحبتی که بعد از اعلام خبر موافقت توییتر با پیشنهاد خرید ایلان ماسک، با کارکنان این شرکت داشته گفته است که در حال حاضر و تا زمانی که قرارداد فروش این شرکت امضا نشده است تعدیل نیرو اتفاق نخواهد افتاد.آگراوال همچنین تاکید کرده که او تا زمان بسته شدن قرارداد همچنان مدیرعامل توییتر خواهد بود، اما بعد از آن شاید به‌خاطر منحل شدن هیئت‌رئیسه او دیگر در این سمت باقی نماند. ‌

انتشار خبر خرید توییتر توسط ماسک باعث ایجاد نگرانی‌های زیادی در بین کارکنان این شرکت شده است و همانطور که می‌دانید ماسک بارها اعلام کرده است که قصد ایجاد تغییرات گسترده در توییتر را دارد. او گفته که توییتر باید کدهای الگوریتم‌های خود را در اختیار همه بگذارد تا همه بتوانند در جریان نحوه کار این الگوریتم‌ها قرار بگیرند. موضوع آزادی بیان نیز یکی از مواردی است که ماسک روی آن تاکید کرده و گفته است که توییتر باید محافظ آزادی بیان باشد. با این صحبت‌ها هنوز معلوم نیست که احتمال بازگشت دونالد ترامپ به توییتر بعد از روی کار آمدن ماسک چقدر خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره نگرانی کارکنان توییتر بابت تعدیل نیرو بعد از خرید ایلان ماسک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نگرانی کارکنان توییتر بابت تعدیل نیرو بعد از خرید ایلان ماسک» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید