کد مطلب:  62992 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نارضایتی مدیر سابق نینتندو از توضیحات فیسبوک درباره متاورس

نارضایتی مدیر سابق نینتندو از توضیحات فیسبوک درباره متاورس

رجی فیس ام توضیح و معرفی فیسبوک از متاورس را ناکافی می داند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، رجی فیس ام، مدیر سابق بخش آمریکا نینتندو، توضیحات فیسبوک در خصوص متاورس را ناکافی می داند و فیسبوک را یک شرکت نوآور نمی شناسد.

رجی فیس ام، که بعد از سالیان متعدد هدایت نینتندو در آمریکا را بر عهده داشت، مدتی است که بازنشست شده است اما همچنان حضور محکم خود را در این صنعت، با انتشار بیانیه ها و مصاحبه های مختلف نشان می دهد. در آخرین مصاحبه با رجی فیس ام، او در خصوص ناکافی بودن توضیحات فیس بوک در خصوص متاورس سخن گفته است. 

فیس ام در این خصوص گفت:

فیسبوک به خودی خود یک کمپانی نوآور نیست. آنها تنها اقدام به خرید موارد جالب می کنند. مثلا آنها Oculus و اینستاگرام را خریداری کردند و یا به سرعت ایده های مردم را دنبال کرده اند. من فکر نمیکنم این روند برای آنها موفقیت آمیز باشد.

از سوی دیگر، رجی فیس ام، معتقد است که این شرکت ها و کمپانی های کوچک هستند که نوآوری ها را ایجاد می کنند و به همین دلیل به سرعت تحت تصاحب شرکت های بزرگ تر در می آیند. او همچنین از شیوه عملکرد اپیک گیمز در چندسال اخیر بسیار رضایت دارد و شیوه جلب مشتری آنها را قانع کننده توصیف می کند.

فیس ام در خصوص تغییرات در حال اجرا در بازیهای ویدیویی معتقد است که می بایست تنوع در ساخت بازی های ویدیویی حرف اول را بزند او در این خصوص گفت:

این [صنعت ویدیوگیم] یک صنعت جهانی است که 3 میلیارد انسان در سراسر جهان از آن بهره می برند. این یک تجارت 200 میلیارد دلاری است. رهبری این صعنت اصلا در حال حاضر به گونه ای نیست که می بایست باشد.

در حال حاضر با توجه به آنکه فیس ام، دیگر مسئولیتی در نینتندو ندارد، این کمپانی بزرگ که از خدمت های بیشمار فیس ام به محبوبیت کنونی رسیده است، پله های ترقی را به مراتب طی می کند. اما به نظر می رسد که نینتندو هیچ علاقه ای به ورود به متاورس ندارد. رئیس نینتندو آقای شونتارو فوکوراوا در این خصوص گفته است:

به عنوان یک کمپانی که وظیفه تولید سرگرمی را برعهده دارد، هدف ما تولید بازی های تازه و سورپرایز کردن مشتریانمان است. ما ممکن است در آینده تصمیماتی مبنی بر ورود به متاورس بگیریم. اما این در حالیست که ما یک راه مناسب را برای ورود به آن پیدا کنیم و مردم آنرا به درستی درک کنند. در حال حاضر هیچ تلاشی برای ورود به متاورس نخواهیم کرد.

در انتها لازم به ذکر است که دنیای متاورس، در حال حاضر هنوز جای کار بسیار زیادی دارد تا بتوان آنرا آینده اینترنت در نظر گرفت. باید منتظر ماند و دید که در آینده چه تغییرات و بهبودهایی در متاورس ایجاد خواهد شد و آیا می توان از آن، آنطور که باید و شاید استفاده کرد یا خیر.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره نارضایتی مدیر سابق نینتندو از توضیحات فیسبوک درباره متاورس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نارضایتی مدیر سابق نینتندو از توضیحات فیسبوک درباره متاورس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید