مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63224 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موافقت سازندگان بازی Loop Hero به کرک شدن بازی

موافقت سازندگان بازی Loop Hero به کرک شدن بازی

سازندگان بازی Loop Hero اجازه پایرت کردن بازی را به طرفداران داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طی یک اقدام جالب، استودیو روسی Four Quarters با انتشار بیانیه ای رسمی در نرم افزار VK اعلام کرد که با پایرت شدن و کرک شدن بازی Hero Loop مشکلی ندارد و اجازه کرک شدن بازی را می دهد.

این تصمیمات توسط ناشر بازی نیز در ادامه تصدیق شد. علت اصلی موافقت تیم سازنده و ناشر بازی برای پایرت شدن بازی Hero Loop، تحریم های اعمالی به کشور روسیه به دلیل حمله به اوکراین است. از آنجایی که پلتفرم های مختلفی نظیر استیم و فروشگاه های پلی استیشن و نینتندو، از انجام تراکنش ها در کشور روسیه و به همراه واحد پولی این کشور جلوگیری کرده اند، سازندگان روسی بازی Hero Loop اعلام کرده اند که افرادی که توانایی خرید بازی را به دلیل تحریم ها ندارند، می توانند با مراجعه به سایت های تورنت، بازی را دریافت و تجربه کنند.

نکته قابل توجه این جریان، تلاش کاربران برای یافتن شیوه پرداخت مختلف است تا استودیو بازی سازی Four Quarters و ناشر بازی Devolver Digital، به دلیل پایرت شدن بازی با مشکلات مالی و عدم سوددهی بازی دست و پنجه نرم نکنند. اما این استودیو با انتشار یک پست رسمی گفت:

هیچ مشکلی با تورنت ها وجود ندارد. ما از حمایت شما بسیار سپاسگزاریم. اما در حقیقت همه چیز به خوبی پیش می رود. در این شرایط سخت سعی کنید خانواده و دوستان خود را حمایت کنید.

با توجه به تحریم های اعمال شده به کشور روسیه، بسیاری از شرکت های بازی سازی روسی با مشکل فروش محصولات خود در سراسر جهان مواجه شده اند. از طرفی بسیاری از شرکت های بزرگ تکنولوژی و گیم، از فروش محصولات خود در روسیه جلوگیری کرده اند. چندی قبل سامسونگ و مایکروسافت از فروش محصولات و خدمات رسانی در کشور روسیه و بلاروس جلوگیری کردند و پلی استیشن، نینتندو و همچنین EA مانع از فروش بازی های خود و انجام تراکنش های مالی با واحد پولی روسیه شده اند.

این در حالیست که استودیوهای بازی سازی در حال جمع آوری انواع و اقسام کمک های مالی جهت کمک رسانی به صلیب سرخ اوکراین و نجات دادن بازماندگان جنگ در این کشور هستند. با این حال استودیوهای روسی در حال حاضر به دلیل عدم فروش محصولات خود ممکن است دست به اقداماتی نظیر آنچه Four Quarters انجام داده است بزنند.

در انتها لازم به ذکر است که عنوان Loop Hero یک بازی RPG و به سبک رترو می باشد که قهرمان داستان در یک حلقه زمانی می بایست قدرت خود را افزایش دهد و پیش روی خود را ادامه دهد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره موافقت سازندگان بازی Loop Hero به کرک شدن بازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «موافقت سازندگان بازی Loop Hero به کرک شدن بازی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید