مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65532 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهدی قایدی بزودی تیم جدیدش را انتخاب می کند

مهدی قایدی بزودی تیم جدیدش را انتخاب می کند

پس ازپایان لیگ امارات صحبت‌های زیادی درباره آینده مهدی قایدی به گوش رسیده و حالا در شرایطی که باشگاه استقلال نیز برای جذب این بازیکن تلاش می‌کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس ازپایان لیگ امارات صحبت‌های زیادی درباره آینده مهدی قایدی به گوش رسیده و حالا در شرایطی که باشگاه استقلال نیز برای جذب این بازیکن تلاش می‌کرد این بازیکن به امارات بازگشته و به زودی تکلیف تیم فصل آینده اش مشخص خواهد شد. قایدی که فصل را بدون حضور در دو مسابقه پایانی لیگ برتر امارات تمام کرد، حالا به گفته رسانه‌های اماراتی احتمالا راهی باشگاه جدیدی خواهد شد و با توجه به شرایط سنی و باقی ماندن چهار سال دیگر از قراردادش با شباب الاهلی، به‌عنوان بازیکن قرضی به تیم دیگری منتقل می شود.
به گزارش آسمونی، مهدی قایدی که به‌خاطر دور شدن از شرایط ابتدای فصل در اردوی اخیر تیم ملی ایران نیز غایب بود و جزو فهرست دراگان اسکوچیچ قرار نگرفت، حالا قصد دارد یک انتقال جدید را تجربه کند تا دوباره به فهرست تیم ملی هم برگردد و شانس بازی در جام جهانی 2022 را به‌دست بیاورد.
طی روزهای گذشته صحبت‌های زیادی در مورد حضور قایدی در اتحاد الکلبا شنیده شده و هیچ بعید نیست که این انتقال قرضی با بازگشت قایدی به امارات طی روزهای آینده نهایی شود. البته در نهایت تصمیم آخر در خصوص مهدی قایدی را لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید الاهلی امارات خواهد گرفت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مهدی قایدی بزودی تیم جدیدش را انتخاب می کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مهدی قایدی بزودی تیم جدیدش را انتخاب می کند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید