کد مطلب:  61959 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسافر مخفی در محفظه چرخ هواپیما به هلند رسید

مسافر مخفی در محفظه چرخ هواپیما به هلند رسید

پلیس هلند از پیدا کردن یک مسافر قاچاقی که در بخش جلویی محفظه چرخ یک هواپیما پنهان شده بود خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبر گزاری فرانسه، روز گذشته اطلاعیه ای از سوی پلیس هلند منتشر شد که در آن به دستگیری بک مسافر قاچاقی در بخشی از محفظه چرخ هواپیمایی از آفریقای جنوبی و به مقصد آمستردام و فرودگاه شیپخول در هلند اشاره شده بود.

پروازهای  ژوهانسبورگ-آمستردام معمولا حدود 11 ساعت طول می‌کشد و هواپیماهای باربری معمولا یک توقف کوتاه  نیز در نایروبی، پایتخت کنیا دارند.

خبرگزاری فرانسه به نقل از سخنگوی پلیس نظامی هلند اعلام کرده است که این مرد که در قسمت چرخ‌های جلو هواپیما زنده یافت شده است و بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شده است و در حال حاضر حال عمومی او در وضعیت مناسبی قرار دارد.

معمولا مسافران قاچاقی هواپیما ها به دلیل سرما و کمبود اکسیژن در ارتفاعات بالا جان سالم به در نمی برند و این حقیقت که او هنوز زنده است شگفت‌آور می باشد.

 هواپیماهای مدل بوئینگ 747 معمولا بین 30 تا 40 هزار پا ارتفاع  (9 هزار و 100متر تا 12هزار و 200 متر) پرواز می‌کنند. دمای هوا در ارتفاع 30 هزار پا حدود 54 درجه زیر صفر است و سطح اکسیژن به حدود 26 درصد سطح دریا کاهش پیدا می کند.

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس گزارشی از ایندیپندنت و با اشاره به گزارش های هوانوردی منتشر شده این پرواز تنها یک توقف در نایروبی داشته است و مشخص نیست که این فرد در فرودگاه این شهر و به صورت پنهانی وارد محفظه چرخ هواپیما شده است یا از ابتدای سفر هوایی در آنجا قرار داشته است!

: برای دریافت مشاوره درباره مسافر مخفی در محفظه چرخ هواپیما به هلند رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مسافر مخفی در محفظه چرخ هواپیما به هلند رسید» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید