ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  58986 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدیریت تعارضات درزندگی مشترک

مدیریت تعارضات درزندگی مشترک

هنگامی که روابط و زندگی مشترک شما دچار تنش می شود، ممکن است عصبانی شوید یا کار ناشایستی انجام دهید. در این مواقع بهتر است آرامش خود را حفظ کنید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چگونه تعارضات را درزندگی مشترک خود مدیریت کنیم؟

باید یاد بگیریم و تمرین کنیم چگونه خودمان را آرام کنیم. زمانی که تعارضات پیش می اید قدم بزنید، دوش بگیرید، ویا هرکاری می خواهید بکنید وچند نفس عمیق بکشید آرام شوید، و با چارچوب ذهنی بهتر و ارامش بازگردید و مشکل را حل نمایید با عصبانیت وتنش هر تصمیمی خطاست وموجب پشیمانی وحتی حرف هایی که در تنش وعصبانیت میزنید ممکن است همه چیز را بدتر کند سعی کنید با آرامش و لحن ارام و مودبانه صحبت کنید و از انتقاد کردن و یا سرزنش خودداری کنید تا بحث شما به نتیجه برسد.
سعی کنید رابطه خودرا از تنش دور کنید وبه خودتان فرصتی دوباره بدهید و از عباراتی مانند دوباره تلاش میکنیم ومتاسفم استفاده کنید سعی کنید گوش خوبی برای شنیدن احساسات شریک زندگیتان باشید.

سعی کنید پایبند به گفته های خود باشید و صداقت در گفتار و کلامتان جاری باشد و هرگز منم منم نکنید زیرا زمانی که زندگی مشترک تشکیل میدهید من دیگر معنایی ندارد و مذاکره و مصالحه یک مهارت است سعی کنید بیاموزید واستفاده کنید.

(سارافلاحی کارشناس ارشد روانشناسی)

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره مدیریت تعارضات درزندگی مشترک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مدیریت تعارضات درزندگی مشترک» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید