وزیر صمت: شخصا با قرعه کشی خودرو مخالف هستم | آسمونی
کد مطلب: 60253 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر صمت: شخصا با قرعه کشی خودرو مخالف هستم

وزیر صمت: شخصا با قرعه کشی خودرو مخالف هستم

وزیر صمت با اشاره به اینکه مخالف واردات خودرو است، برنامه خود برای مدیریت صنعت خودروسازی را بزودی اعلام خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، وزیر صنعت در مورد خودروسازان داخلی گفت: به شخصه با قرعه کشی خودرو مخالف هستم و در برنامه جدید به این موضوع به صورت کارشناسی پرداخته ایم.
 
سید رضا فاطمی امین در مصاحبه اش با باشگاه خبرنگاران از تصمیمات جدید در زمینه خودروسازی داخلی گفت و اعلام کرد: این روزها برای مدیریت بازار خودرو طرحی در حال تدوین است که به محض تصویب آن اعلام و بر سر آن بحث و بررسی خواهیم کرد.
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: من با واردات خودرو مخالف نیستم و حتی می دانم این موضوع برای کنترل شرایط بازار می‌تواند موثر باشد. در حال حاضر ما در وضعیتی هستیم که درآمد ارزی کشور محدود است و اگر همین درآمد محدود اختصاص پیدا کند مثلا به ارز اشخاص، طبیعتا ارز موجود در بازار کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد، درست نیست که خودرو‌ها با دلار‌های خارج از اقتصاد کشور، وارد ایران شوند.
 
وی ضمن اشاره به اینکه با واردات خودرو مخالف است چرا که واردات در شرایط فعلی باعث افزایش قیمت دلار و تورم خواهد شد، گفت: با توجه به نشستی که امروز با صنعت خودرو داشتیم، باید به این سمت برویم که ارز تجاری کشور با صادرات غیرنفتی ارتقاء پیدا کند و در یک شرایط پایدار قرار بگیرد. در این شرایط، من دیگر جزو مخالفان واردکنندگان خودرو نخواهم بود.
 
فاطمی امین در مورد ثبت نام خودرو و قرعه کشی شرکت های خودروسازی اعلام کرد: من با قرعه کشی مخالف هستم. درباره برنامه مصوب در این زمینه در دو هفته آینده صحبت خواهم کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره وزیر صمت: شخصا با قرعه کشی خودرو مخالف هستم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «وزیر صمت: شخصا با قرعه کشی خودرو مخالف هستم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?