کد مطلب:  63862 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماینرهای بیتکوین روسیه  توسط آمریکا تحریم شدند

ماینرهای بیتکوین روسیه  توسط آمریکا تحریم شدند

در پی حمله روسیه به اوکراین و اعمال تحریم‌های شدید علیه این کشور، معاملات بیتکوین در روسیه افزایش قابل‌توجهی یافته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی،در پی حمله روسیه به اوکراین و اعمال تحریم‌های شدید علیه این کشور، معاملات بیتکوین در روسیه افزایش قابل‌توجهی یافته است. به همین خاطر، وزارت خزانه‌داری آمریکا در جدیدترین تخریم‌های خود ماینرهای روسی را هدف قرار داده است.خبرگزاری CNBC گزارش داده است که شرکت‌های تحت تحریم آمریکا در دور جدید شامل آن‌هایی می‌شوند که به استخراج رمزارز در روسیه کمک می‌کند.

از آنجائیکه رمزارزهایی مثل بیتکوین قابل‌تحریم نیستند، روسیه سعی کرده است از طریق آن‌ها تحریم‌های آمریکا را دور بزند و بخشی از آسیب وارد شده به اقتصاد خود را جبران بکند.حالا آمریکا افراد و شرکت‌های جدیدی را به لیست سیاه خود اضافه کرده است. یکی از این شرکت‌ها BitRiver نام دارد که در زمینه استخراج بیتکوین فعالیت دارد و‌ دفتر مرکزی آن در سوئیس مستقر است و 200 کارمند در سه دفتر خود در روسیه دارد و در کشورهایی مثل چین و ژاپن و آلمان نیز شعبه دارد.

مدیرعامل شرکت BitRiver در واکنش به تحریم آمریکا گفته است:

این تحریم‌ها دخالت آشکار در صنعت استخراج رمز ارز است و توازن جهانی را به نفع شرکت‌های آمریکایی تغییر خواهد داد. ما هیچ کمکی به دولت روسیه نکردیم و با افرادی که قبلا تحت تحریم‌های آمریکا بودند همکاری نکرده‌ایم.

نظر خود را درباره «ماینرهای بیتکوین روسیه  توسط آمریکا تحریم شدند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید