کد مطلب:  66870 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای مهسا امینی و گشت ارشاد

ماجرای مهسا امینی و گشت ارشاد

دختری به نام مهسا امینی که با خانواده خود به تهران سفر کرده بودند توسط گشت ارشاد بازداشت شده و پس از ساعتی سکته کرد و سرانجام جان خود را از دست میدهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دختر 22 ساله‌ای به نام مهسا امینی روز سه‌شنبه 22 شهریور توسط گشت ارشاد تهران خیابان وزرا بخاطر حجاب، بازداشت و پس از 2 ساعت وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند. گفته شد وی دچار سکته مغزی و قلبی شد.

مهسا امینی لحظاتی قبل از دستگیری

به گزارش آسمونی، مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران اما پس از این اتفاق در این رابطه توضیحی را منتشر کرد و به کما رفتن این خانم جوان را به این شکل توضیح داد:

«خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد. بلافاصله این خانم با همکاری پلیس و اورژانس به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان و مداوا قرار گرفت.»

اما با این وجود خانواده وی از این اتفاق آزرده‌اند و خواستار پیگیری فوری این ماجرای تلخ برای دخترشان شده‌اند.

***********************

مهسا امینی متاسفانه روز جمعه 25 شهریورماه درگذشت و ساعاتی بعد تصاویری از ویدئو مداربسته از لحظه بدحالی او منتشر شد که این دختر جوان ناگهان بر روی صندلی سکته می‌کند و او را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

***********************

مزار مهسا امینی

پیکر مهسا امینی یا ژینا امینی روز شنبه 26 شهریور 1401 در گورستان آیجی، سقز با حضور گسترده مردم به خاک سپرده شد. پس از درگذشت وی بسیاری از افراد معروف در غم درگذشت این دختر بی‌گناه عکس‌العمل نشان دادند و خود را با خانواده این دختر جوان همدرد دانستند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای مهسا امینی و گشت ارشاد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای مهسا امینی و گشت ارشاد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید