کد مطلب:  63978 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لی مین هو در صدر بهترین بازیگران

لی مین هو در صدر بهترین بازیگران

لی مین هو پس از بازی در سریال آمریکایی پاچینکو مورد تحسین منتقدان آمریکایی و کره ای قرار گرفت و اجراهای او را در این مجموعه بهترین کار سینمایی او دانستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لی مین یکی از بازیگران معروف کره جنوبی است. او سال 2022 را با سریال پاچینکو شروع کرد. وی در این سریال پررنگ ظاهر شد تا حدی که منتقدان سینمای آمریکا هم در رسانه های خود در مورد این بازیگر نوشتند و از بازی او تمجید کردند. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر بپردازیم.

لی مین هو در پاچینکو

لی مین هو بازیگر مجموعه آمریکایی پاچینکو است. وی جدای تمجید در رسانه های خارجی زبان، جزء بهترین بازیگران کره جنوبی در ماه آوریل 2022 قرار گرفته است. وی در سریال پاچینکو نقش کو هان سو را دارد. سریال پاچینکو براساس کتاب پرفروش نیویورک تایمز ساخته شده است.

کارگردانان این سریال کوگونادا و جاستین چون هستند که با انتخاب بازیگران کره ای، ژاپنی و آمریکایی توانستند بازی قابل توجهی از آنها بگیرند. فیلمبرداری پاچینکو از 26 اکتبر 2020 در کره، ژاپن و ایالات متحده آمریکا آغاز شد و اولین قسمت آن 25 مارس 2022 از اپل تی‌ وی پلاس پخش شد.

لی مین هو اما در پاچینکو بسیار قوی بازی کرد و درخشید. کو هانسو یک تاجر است که در نگاه اول عاشق دختری روستایی می شود. او کمی بعد به نظر تماشاچی، مردی بیرحم جلوه می کند اما هانسو گذشته ای دارد که .... باید در سریال دید.

سریال های لی مین هو

به نظر بسیاری از منتقدین سینمایی، لی مین هو در نقش هانسو درخشیده است و گفته شده این نقش او، بهترین کار از فیلم و سریال های او نیز می باشد. اما در کره جنوبی او بارها مورد تقدیر قرار گرفته. بسیاری می دانند که لی مین هو در هر سالی و با هر فیلم و مجموعه ای، درخشیده است. بازی او در سریال های وارثان، پسران فراتر از گل، سرنوشت، افسانه دریای آبی، پادشاه: سلطنت ابدی و .. همیشه متناسب با سن خود نقش قابل توجهی را ایفا کرده است و حال بازی در پاچینکو در سن 34 سالگی او را باتجربه تر جلوه می کند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره لی مین هو در صدر بهترین بازیگران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لی مین هو در صدر بهترین بازیگران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید