مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60945 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیست بازیکنان استقلال برای دربی 1400

لیست بازیکنان استقلال برای دربی 1400

تقابل دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر در مقابل هم قرار خواهند گرفت که تیم استقلال دو بازیکن اصلی خود را در ترکیب نخواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سازمان لیگ فوتبال، تقابل این دو تیم پایتخت نشین، امروز و در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

تا پیش از این گمانه زنی هایی مبنی بر حضور تماشاگران وجود داشت که بر اساس اعلام های رسمی این بازی بدون تماشاگر خواهد بود.

شرایط دو تیم استقلال و پرسپولیس برای این بازی حساس بسیار متفاوت تر از دربی های سال های گذشته است.

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس تهران  که تا کنون 6 مرتبه در برابر تیم فوتبال استقلالقرار گرفته است؛ آمار 5 تساوی و فقط 1 پیروزی مقابل این تیم در وقت‌های قانونی داشته است.

لازم به ذکر است گل محمدی در کارنامه خود در قامت سرمربی  پرسپولیس تقابل های میان دو تیم سرخ آبی  تا کنون دو مرتبه در ضربات پنالتی به فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال باخته است و برای تقابل امروز این مربی انگیزه های زیادی برای انتقام دارد.

البته گل محمدی در دیدار برگشت فصل گذشته در چارچوب لیگ برتر با گلزنی مهاجم جوان خود،عیسی آل کثیر توانست مجیدی و تیم استقلال با انگیزه فصل قبل را شکست دهد.

اما باخت در رویارویی بعدی با تیم استقلال ان بار در جام حذفی فصل گذشته، کام او را دوباره تلخ کرد و وی هم اکنون در اندیشه جبران آن نتیجه است و میل زیادی به پیروزی در 97 امین دربی تهران را دارد.

این در حالی است که استقلال با توجه به تساوی های اخیر خود در برابر پرسپولیسی که با برد های اقتصادی برنده دو بازی قبلی خود بوده است کار سختی خواهد داشت.

لیست بازیکنان دعوت شده استقلال
لیست بازیکنان دعوت شده استقلال

 

از غایب های بزرگ تیم استقلال در این تقابل حساس می توان به رشید مظاهری و وریا غفوری اشاره کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لیست بازیکنان استقلال برای دربی 1400 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیست بازیکنان استقلال برای دربی 1400» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید