آموزش دانشجویان امسال هم حضوری نخواهد بود. | آسمونی
کد مطلب: 59915 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش حضوری دانشجویان فعلا منتفی است

آموزش حضوری دانشجویان فعلا منتفی است

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها فعلا منتفی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، علی خاکی صدیق درباره زمان شروع واکسیناسیون دانشجویان اظهار داشت: طبق توافق وزارتخانه های علوم و بهداشت، واکسیناسیون اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ها در مردادماه انجام شد و فقط بخشی از آن باقی مانده که هم اکنون در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا زمان شروع واکسیناسیون دانشجویان از نیمه دوم شهریورماه است و از نظر وزارت علوم، در این زمینه وقفه ای ایجاد نشده است.

معاون آموزشی وزیر علوم درباره شروع کلاس های دانشگاه ها از اول مهرماه، تاکید کرد: با توجه به اینکه واکسیناسیون دانشجویان تا مهرماه کامل نمی شود و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزش ها حضوری نیست.

خاکی صدیق همچنین گفت: بنابراین ‌برنامه هایی که قبل از پیک پنجم کرونا مبنی بر بازگشایی کلاس های دانشگاه ها برای ورودی سال 98 به قبل اعلام شده بود، فعلا منتفی است و آموزش ها را نمی توانیم به صورت حضوری انجام دهیم.

به گزارش ایرنا، وزارت علوم پیش از این اعلام کرده بود که کلاس های دانشگاه ها برای دانشجویان ورودی 98 به قبل به دلیل تکمیل مقطع تحصیلی، پایان نامه و رساله حضوری می شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش حضوری دانشجویان فعلا منتفی است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «آموزش حضوری دانشجویان فعلا منتفی است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?