کد مطلب:  60265  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقام سخت حسن یزدانی از تیلور؛ مدال طلا برای نماینده ایران

انتقام سخت حسن یزدانی از تیلور؛ مدال طلا برای نماینده ایران

حسن یزدانی با شکست دیوید تیلور در دیدارهای کشتی آزاد قهرمانی جهان مدال طلا را کسب کرد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رقابت های فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در وزن های 61، 74، 86 و 125 کیلوگرم در شهر اسلو در حال برگزاری است و کشتی گیران برای کسب مدال طلا به مصاف یکدیگر رفتند.

حسن یزدانی در فینال این مسابقات و در وزن 86 کیلوگرم به مصاف تیلور از آمریکا که به تازگی قهرمان المپیک شده بود، رفت و با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و به مدال طلای این مسابقات رسید. یزدانی در بازی های جام جهانی و المپیک 2020 نیز با تیلور به رقبت پرداخت و هربار نتیجه را واگذار کرد. اما در بازی حساس دیشب انتقام شکست های خود را از حریف دیرینه خود گرفت.

حسن یزدانی در مسابقات قهرمانی جهان در ابتدا حریفش از قزاقستان را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد. در دور بعد به مصاف راموس از پورتوریکو رفت و او را با نتیجه 10 بر 0 شکست داد. در مرحله نیمه نهایی با دارنده مدال برنز  المپیک به رقابت پرداخت و او را نیز با نتیجه 8 بر 2 از سر راه برداشت. در ادامه و در فینال مسابقات مقدماتی چهار وزن دوم، علیرضا سرلک، امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و کامران قاسم پور به دیدار فینال راه یافتند.

: برای دریافت مشاوره درباره انتقام سخت حسن یزدانی از تیلور؛ مدال طلا برای نماینده ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

نظر خود را درباره «انتقام سخت حسن یزدانی از تیلور؛ مدال طلا برای نماینده ایران» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید