مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63353 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز فیلم برداری فصل سوم سریال The Witcher + خلاصه داستان

آغاز فیلم برداری فصل سوم سریال The Witcher + خلاصه داستان

نتفلیکس با انتشار یک تصویر ساده، خبر از آغاز به کار فیلم برداری فصل سوم سریال ویچر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نتفلیکس با انتشار یک عکس بسیار ساده، از آغاز فیلم برداری فصل سوم سریال پرطرفدار The Witcher خبر داد. همچنین با انتشار یک خلاصه و پلات از داستان این فصل، از سرگذشت شخصیت های سیری، گرالت و ینفر خبر داد.

با آغاز فیلم برداری هر فصل از سریال ویچر، در ابتدا یک داستان کلی از آنچه قرار است در آینده با جرئیات کامل منتشر شود، به مخاطبین عرضه می شود. در داستان کلی فصل سوم چنین آمده است:

زمانی که فرمانروایان، ساحره ها و غول ها در حال مبارزه در سراسر قاره برای دستگیر کردن سیری هستند، گرالت سیری را پنهان می کند. او در تلاش است تا خانواده خود را در برابر آنهایی که خانواده اش را تهدید میکنند محافظت کند. برای بهبود عملکرد سیری در مهار قابلیت های جادویی خود، ینفر امیدوار است تا بتواند چاره را در آرتوزا بیابد. به همین دلیل ینفر، سیری را به آرتوزا می برد. این در حالیست که آنها در آرتوزا متوجه می شوند که در یک محفل از فساد سیاسی، جادوی سیاه و خیانت قرار گرفته اند. آنها باید در مقابل این مشکلات مبارزه کنند و هرچه دارند را رو کنند و یا اینکه با ریسک از دست دادن یکدیگر روبرو شوند.

فصل سوم سریال The Witcher
فصل سوم سریال The Witcher

 

همانطور که در خلاصه داستان آورده شده است، هر سه شخصیت گرالت، ینفر و سیری در این فیلم حضوری درخشان خواهند داشت. شو رانر این سریال، خانم لارن اشمیت اعلام کرده است که فصل سوم سریال ویچر بر مبنای دومین رمان آندری ساپکوفسکی یعنی کتاب زمان تحقیر (Time of Contempt) ساخته خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، با توجه به شرح داستانی اتفاق افتاده در دو فصل اول سریال، نمی توان انتظار داشت که فصل سوم، بر کتاب وفادار بماند و ممکن است شامل تغییرات داستانی مختلفی شود. علاوه بر این، زمانی برای انتشار فصل سوم سریال The Witcher منتشر نشده است. اما از آنجا که تازه فیلم برداری فصل سوم این سریال آغاز شده است، به نظر می رسد که نباید تا قبل از سال 2023 منتظر منتشر شدن فصل سوم باشیم.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز فیلم برداری فصل سوم سریال The Witcher + خلاصه داستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز فیلم برداری فصل سوم سریال The Witcher + خلاصه داستان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید