کد مطلب: 64187 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم سریال روباه نه دم

فصل دوم سریال روباه نه دم

فیلمبرداری فصل دوم سریال روباه نه دم کلید خورد و دو بازیگر اصلی سریال در فصل دوم حضور دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل دوم سریال روباه نه دم در اوایل سال 2023 (زمستان 1401) پخش خواهد شد. فیلمبرداری این سریال در ماه می 2022 کلید خورد. لی دونگ ووک و کیم بوم که در فصل اول سریال حضور داشتند در فصل دوم هم هستند. در ادامه آسمونی به جزئیات خبر پرداخته.

لی دونگ ووک در فصل اول سریال روباه نه دم

21 آوریل 2022 خبرگزاری های کره جنوبی از بازگشت دو بازیگر سریال روباه نه دم به فصل دوم آن خبر دادند. لی دونگ ووک و کیم بوم در فصل دوم خواهند بود ولی جو بو آه که یکی از بازیگران اصلی زن در فصل اول بود در فصل دوم نخواهد بود. بازیگر اصلی زن فصل دوم روباه نه دم، کیم سو یون بازیگر سریال های گابی و پنت هاوس می باشد.

فصل اول سریال روباه نه دم (Tale of the Nine Tailed) سال 2020 از tvn در 16 قسمت پخش شد. این سریال درباره روباهی است که سال های زیادی عمر می کند و مابین انسان ها و به شکل انسان تغییر قیافه داده و یک تهیه کننده از آن باخبر شده و به دنبال وی است.

کیم سو یون بازیگر فصل دوم سریال افسانه روباه نه دم

فصل اول سریال افسانه روباه نه دم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نتایج خوبی را به دست آورد. لی دونگ ووک که در نقش لی یون و همان روباه بازی کرده نقش قوی و قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت. حال مخاطبین و هواداران این سریال بی صبرانه منتظر فصل دوم و داستان جدید آن می باشند. گفته شده فصل دوم در سال 1938 اتفاق می افتد و روایت تبدیل شدن لی یون به خدای کوهستان و همچنین دنبال راهی برای بازگشت برادرش لی رانگ با بازی کیم بوم به خانه است و اتفاقاتی که به گذشته مربوط می باشد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره فصل دوم سریال روباه نه دم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «فصل دوم سریال روباه نه دم» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?