کد مطلب:  64187 
9 نظر
9 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم سریال روباه نه دم

فصل دوم سریال روباه نه دم

فیلمبرداری فصل دوم سریال روباه نه دم کلید خورد و دو بازیگر اصلی سریال در فصل دوم حضور دارند و دو بازیگر اصلی دیگر هم به این پروژه اضافه شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل دوم سریال روباه نه دم (Tale of the Nine Tailed 2) در اوایل سال 2023 (زمستان 1401) پخش خواهد شد. فیلمبرداری این سریال در ماه می 2022 کلید خورد. لی دونگ ووک و کیم بوم که در فصل اول سریال حضور داشتند در فصل دوم هم هستند. دو بازیگر دیگر هم به این سریال اضافه شدند. در ادامه آسمونی به جزئیات خبر پرداخته.

اولین تصویر از فصل دوم سریال افسانه روباه نه دم

21 آوریل 2022 خبرگزاری های کره جنوبی از بازگشت دو بازیگر سریال افسانه روباه نه دم به فصل دوم آن خبر دادند. لی دونگ ووک و کیم بوم در فصل دوم خواهند بود ولی جو بو آه که یکی از بازیگران اصلی زن در فصل اول بود در فصل دوم نخواهد بود. بازیگر اصلی زن فصل دوم روباه نه دم، کیم سو یون بازیگر سریال های گابی و پنت هاوس می باشد. همچنین ریو کیونگ سو هم در این سریال حضور خواهد داشت.

لی دونگ ووک در فصل اول سریال روباه نه دم

 

فصل اول سریال روباه نه دم (Tale of the Nine Tailed) سال 2020 از tvn در 16 قسمت پخش شد. این سریال درباره روباهی است که سال های زیادی عمر می کند که مابین انسان ها زندگی می کند و به شکل انسان تغییر قیافه داده و یک تهیه کننده از آن باخبر شده و به دنبال وی است.

بازیگران فصل دوم سریال افسانه روباه نه دم

فصل اول سریال افسانه روباه نه دم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نتایج خوبی را به دست آورد. لی دونگ ووک که در نقش لی یون و همان روباه بازی کرده نقش قوی و قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت. حال مخاطبین و هواداران این سریال بی صبرانه منتظر فصل دوم و داستان جدید آن می باشند. گفته شده فصل دوم سریال روباه نه دم به دوران پرهرج و مرج سال 1938 می پردازد.

رسانه ها همچنین گزارش دادند که کیم سو یون به عنوان بازیگر زن فصل دوم سریال روباه نه دم به عنوان یک خدای مرموز حال و هوای تازه ای را به ارمغان خواهد آورد. همینطور ریو کیونگ سو نقش خدای سابق کوه شمالی را نقش آفرینی خواهد کرد.

 

نظر خود را درباره «فصل دوم سریال روباه نه دم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید