مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69227 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عروسی لی یونگ ئه

عروسی لی یونگ ئه

تصویری از عروسی لی یونگ ئه در بسیاری از خبرگزاری‌های معتبر ایران منتشر شده است و این شخص را به عنوان همسر او نسبت داده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

عروسی لی یونگ ئه بازیگر نقش یانگوم در سریال جواهری در قصر در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های معتبر ایران دست‌به‌دست می‌شود و تصویری را به عنوان همسر وی معرفی کرده‌اند؛ در حالیکه این عکس مربوط به دیگر بازیگر کره‌ای است که در این پست آسمونی به آن می‌پردازیم.

لی یونگ ئه و لی سو جین در فشن شو چین سال 2004

تصویر مورد نظر، لی یونگ ئه و لی سو جین است که مربوط به نمایش مد در پکن، چین سال 2004 می‌باشد که بازیگران کره‌ای دیگری هم در این نمایش مد حضور داشتند و با استایل‌های متنوعی روی صحنه آمدند. لی سو جین (Lee Seo-jin) بازیگر سریال معروف سیمرغ است که از فارسی وان هم منتشر شد.

اما همسر واقعی لی یونگ ئه کیست؟

لی یونگ ئه سال 2009 ازدواج کرده. همسر لی یونگ ئه، جونگ هو-یونگ است که شغل آزاد دارد و در یک کار تجاری فعالیت دارد. این زوج سال 2011 صاحب یک پسر و دختر دوقلو شدند.

لی یونگ ئه و همسرش جونگ هو-یونگ

لی یونگ ئه در ایران و جهان طرفداران زیادی دارد. او بخاطر بازی در سریال جواهری در قصر در نقش یانگوم در ایران کاملا شناخته شده است. دیگر سریال لی یونگ ئه سریال سایمدانگ است که از شبکه تماشا پخش شد. لی یونگ ئه سال 2021 هم در سریال بازرس کو بازی کرد.

تصویر دیگری از لی یونگ ئه و لی سو جین در فشن شو پکن، چین سال 2004

لی یونگ ئه سال 1389 به تهران، ایران هم آمده بود. وی با علی دایی، مهران مدیری، سروش صحت، افشین قطبی و ... دیداری هم داشت که تصویر لی یونگ ئه را در تهران در انتهای این پست می‌بینید.

لی یونگ ئه در تهران

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره عروسی لی یونگ ئه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عروسی لی یونگ ئه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید