ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  64245 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عباس موزون در نشست رسانه ای زندگی پس از زندگی

عباس موزون در نشست رسانه ای زندگی پس از زندگی

عباس موزون: پرداخت پول به مهمانان برنامه "زندگی پس از زندگی" تهمت است!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مجری و تهیه کننده برنامه زندگی پس از زندگی در خبری اعلام کرد: «به مهمانان برنامه ما تهمت ناجوانمردانه‌ای زدند مبنی بر این‌که ما به آنها برای بیان تجربه‌هایشان پول داده‌ایم. این تهمت دروغ است و هیچ از مهمان‌ها ریالی از طرف ما نگرفته‌است

به گزارش آسمونی، ظهر سه شنبه 20 اردیبهشت، عباس موزون مجری و تهیه کننده برنامه «زندگی پس از زندگی» در یک نشست رسانه ای اعلام کرد که او شرم دارد این تهمت را حتی اظهار کند. وی در این باره گفت: «در کل سه فصل برنامه یک نفر بود که مشکل شدید مالی داشت. او می‌خواست دخترش را به خانه بخت بفرستد و پولی نداشت. وقتی متوجه شدیم مساله‌اش را به کمک یک موسسه خیریه حل کردیم. ولی همان لحظه تجربه گر را با این که تجربه‌اش عالی بود کنار گذاشتیم. من از ترس حرف مردم اجازه نمی‌دهم مسائل مادی داخل کار بیاید.»

عباس موزون در ادامه افزود: «با یکی از تجربه گران ما تماس گرفتند و از او خواستند که بگوید من پول گرفتم تا  فیلمش را پخش کنند. آنها می‌خواستند در ازای این اعتراف دروغ به او ارز دیجیتال بدهند.»

این مجری توانمند با اشاره به بودجه و هزینه های برنامه اظهار کرد: «یادم است یکی از مسئولان سازمان تماس گرفت و گفت می‌خواهیم از شما تشکر کنم. او گفت وقتی رقم کار را شنیدم تعجب کردم. همه کسانی که در کار ما هستند چند وظیفه‌ای هستند. در ده‌ها نفری که در این برنامه هستند تنها یک نفر یک کار را انجام می‌دهد و بقیه هر کدام 6، 7 کار را بر عهده می‌گیرند. مثلاً آنچه که شما می‌دانید این است که من پنج وظیفه در این برنامه دارم در حالی که تعداد وظایف هر کدام از ما زیاد است. اتفاقاً هر کدام از کارها را هم حرفه‌ای انجام می‌دهیم. ما در مباحث فنی مانند تدوین و تصویربرداری خلاق هستیم.»

فصل سوم برنامه زندگی پس از زندگی بسیار رسانه ای شد و او در این باره بیان کرد که آنها در فصل پیشین، مخاطبین زیادی داشتند اما رسانه ای نشده بودند. منتها بعد از قسمتی از برنامه مربوط به حاج قاسم سلیمانی که یکی از تجربه گرهای مرگ از ملاقات روح ایشان تعریف کرده بود، رسانه ها توجه بیشتری به این برنامه کردند.

عباس موزون، در ادامه تائید کرد که برنامه زندگی پس از زندگی بین مردم عراق و ترکیه طرفداران زیادی داشته و خواستار ترجمه آن هستند. همچنین از کشور هند تصاویری از این برنامه را برای ایشان فرستادند که به زبان اردو در این کشور در حال پخش است. از عراق هم گروهی با وی تماس گرفته و خواستار تولید برنامه در کشورشان شده اند و آقای موزون کارگردانی برنامه آنها را در این زمینه به عهده بگیرد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره عباس موزون در نشست رسانه ای زندگی پس از زندگی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عباس موزون در نشست رسانه ای زندگی پس از زندگی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید