کد مطلب:  61589 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صادرات نانو حباب ساز های ایرانی به کشور بلاروس

صادرات نانو حباب ساز های ایرانی به کشور بلاروس

دستگاه ژنراتور نانو حبابساز با ظرفیت 70 لیتر بر ثانیه توسط یکی از شرکت های فناور ایرانی در داخل ساخته و تحویل سفارش دهنده آن در کشور بلاروس شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دستگاه ابرژنراتور نانوحباب‌سازی با ظرفیت 70 لیتر بر ثانیه توسط یکی از شرکت‌های فناور داخلی و به سفارش یک شرکت در کشور بلاروس ساخته شده بود، بعد بررسی های نهایی، بسته بندی و به این کشور ارسال شده است.

حسین کازرونی، مدیرعامل شرکت ایرانی تولید کننده این ابرژنراتور گفت: ژنراتور ساخته شده قابلیت افزایش میزان اکسیژن محلول آب تا 40 ppm را دارد و ابعاد نانوحباب‌های تولیدی در آن کمتر از 50 نانومتر است و این دستگاه در بخش پرورش ماهی کشور بلاروس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی، عدم نیاز به مصرف برق مازاد را یکی از مزایای این ابرژنراتور نانوحباب‌ساز تولید شده نام برد و افزود: این فروش صادراتی علاوه بر منفعت مالی برای شرکت، مزیت‌های دیگری نیز داشته است. برای مثال ما برای تامین نیاز این مشتری بلاروسی، یک ژنراتور برای کار در مقیاس بسیار بالا ساختیم که ظرفیت 70 لیتر بر ثانیه را دارد و این اقدام یک فناوری سطح بالاتری را در اختیار ما قرار داد و آن امکان استفاده از این فناوری در قفس‌های پرورش ماهی درون دریا است.

کازرونی خاطرنشان کرد: با تولید این دستگاه، دانش فنی تولید ابرژنراتورهای نانوحباب‌ساز را که می‌تواند در طیف گسترده‌ای از صنایع مورد استفاده قرار گیرد، کسب کردیم و این موضوع حتی قابلیت استفاده از دستگاه‌های تولیدی این شرکت را در قفس‌های پرورش ماهی درون دریا امکان‌پذیر می‌کند.

به نقل از ستاد نانو، پلتفرم تولید نانوحباب این شرکت قابلیت تولید انواع نانوحباب‌های گازی (اکسیژن، هوا، ازن و …) را درون آب و دیگر سیالات دارد.

در پایان لام به ذکر است که استفاده از آب حاوی نانو حباب اکسیژن به‌طور مستقیم بر روی سلامت ریشه مؤثر بوده که منجر به بهبود جذب عناصر مغذی از طریق ریشه می‌شود. این موضوع منجر به افزایش تولید گیاهان می‌شود. همچنین افزایش ماندگاری پس از برداشت، بهبود وزن ریشه، از بین رفتن پاتوژن‌ها و عدم نیاز به آفت‌کش و قارچ‌کش، افزایش جذب عناصر مغذی نظیر کلسیم و پتاسیم و افزایش وزن برداشت از جمله مزایای استفاده از این سامانه است.

: برای دریافت مشاوره درباره صادرات نانو حباب ساز های ایرانی به کشور بلاروس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صادرات نانو حباب ساز های ایرانی به کشور بلاروس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید