مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59972 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
از دسترس خارج شدن تعدادی از گوشی های برند شیائومی

از دسترس خارج شدن تعدادی از گوشی های برند شیائومی

گزارش‌هایی منتشر شده است که از نشان دهنده افزایش موارد قفل شدن گوشیهای مدل رِدمی (Redmi) و می (Mi) شیائومی در کشور های خاصی می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در فضای مجازی گزارش‌هایی منتشر شده است که از نشان دهنده افزایش موارد قفل شدن گوشیهای مدل رِدمی (Redmi) و می (Mi) شیائومی در کشورها و سرزمینهایی که هدف تحریمهای آمریکا قرار دارند، می باشد.
صاحبان گوشیهای شیائومی و ردمی در گروه های سایت ردیت و XDA Developers به سایرین درباره افزایش موارد قفل شدن گوشی های این شرکت چینی هشدار داده اند. اگرچه سیاست صادرات شیائومی، فروش تلفن های هوشمند به کشورها و سرزمینهای تحت تحریم را ممنوع کرده اما پیش از این خریدن یک گوشی شیائومی در یک منطقه و انتقال آن به منطقه ای دیگر مشکل ساز نبود. در واقع همین موضوع به تبدیل شدن شیائومی به یکی از محبوبترین شرکتهای سازنده تلفن هوشمند جهان کمک کرد. با این حال این شرکت هنوز به بازار سودآور آمریکا ورود آنچنانی نکرده است.

به احتمال زیاد برنامه های توسعه شیائومی برای بازار آمریکا به جریان افتاده است و برای موفق شدن در این کشور، شیائومی باید  مقررات آمریکا را دنبال کند. این به معنای آن است که شیائومی رسما بدون اجازه دولت آمریکا به سرزمین های تحت تحریم شامل کریمه، کوبا، ایران، کره شمالی، سودان و سوریه گوشی نخواهد فروخت. 

بر اساس گزارش نوت بوک چک، متاسفانه برای طرفداران گوشیهای می و رِدمی در سوریه و به خصوص کوبا که شیائومی محبوبیت زیادی دارد، موارد فراوانی درباره قفل شدن گوشی برای کاربران منتشر شده است. در گوشی های قفل شده پیامی مشاهده می شود با این مضمون که دستگاه به دلیل محدودیتهای تحریم بین المللی قفل شده است. گفته شده گوشیهای شیائومی و رِدمی که برای نخستین بار در مقصد ممنوعه استفاده شده اند، قفل شده اند بنابراین فعال سازی و استفاده در کشوری که هدف ممنوعیت قرار ندارد می تواند به جلوگیری از مشکل قفل شدن گوشی کمک کند. 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره از دسترس خارج شدن تعدادی از گوشی های برند شیائومی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «از دسترس خارج شدن تعدادی از گوشی های برند شیائومی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید