کد مطلب:  67456 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شناسایی 125 بیمار جدید کرونا

شناسایی 125 بیمار جدید کرونا

طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ فردی در کشور بر اثر کرونا فوت نکرده اما در این بازه زمانی ۱۲۵ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ فردی در کشور بر اثر کرونا فوت نکرده اما در این بازه زمانی ۱۲۵ بیمار جدید شناسایی شده‌اند. از دیروز(پنجشنبه) تا امروز جمعه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۹۳ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۳۹۰ نفر رسید.

به گزارش آسمونی، طی ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداده است و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۷۹۳ ماند. خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۳۸ هزار و ۵۹۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۲۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۴۱۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۷۸۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۷۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۴۴۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۸۰۶ دُز رسید. در حال حاضر یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست کرونا از ابتدای اسفند ۱۳۹۸در کشور شایع و واکسیناسیون سراسری از ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۹ آغاز شد.

: برای دریافت مشاوره درباره شناسایی 125 بیمار جدید کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شناسایی 125 بیمار جدید کرونا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید