کد مطلب:  63153 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک

سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک

ویل اسمیت وسط مراسم اسکار از شوخی مجری برنامه عصبانی شد و به سمت وی رفته و به او سیلی زد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ویل اسمیت وسط مراسم اسکار 2022 در برنامه زنده، کریس راک مجری معروف را کتک زد. این بازیگر مشهور هالیوودی وقتی که کریس راک درباره همسر او به شوخى مطالبی را عنوان کرد، روى سن رفت و به صورت مجرى سیلى محکمی زد.

ماجرای سیلی زدن ویل اسمیت

به گزارش آسمونی مراسم اسکار 2022 در 28 مارس برگزار شد. اما بازیگران و هنرمندان حاضر در مراسم، شاهد صحنه‌ ای غیرمنتظره بودند و همینطور تماشاگران که برنامه را بصورت زنده می دیدند هم شاهد این عمل ویل اسمیت بودند.

لحظه سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک

این اتفاق وقتی رخ داد که کریس راک مجری و کمدین برنامه در حال صحبت در مورد موهای تراشیده جیدا پینکت همسر ویل اسمیت بود که ویل اسمیت طاقت نیاورد و روی سن رفت و به کریس سیلی زد و پس از آن حرف های نامناسبی گفته شد که شبکه‌ ABC برای لحظاتی صدای برنامه را قطع کرد اما پخش برنامه در کشورهای دیگر حالت عادی داشت و این اتفاق در شبکه‌ های اجتماعی بازتاب زیادی داشت.

ویل اسمیت و همسرش جیدا پینکت در مراسم اسکار

جیدا پینکت همسر ویل اسمیت به علت بیماری آلوپسی، موهایش ریخته و این کمدین همین مسئله شخصی را روی سن مراسم اسکار سوژه کرده بود که ویل اسمیت عصبانی شد و این اتفاق را رقم زد. البته ویل اسمیت بعدا و پس از دریافت جایزه از این بابت عذرخواهی کرد. وی موفق به دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی در فیلم شاه ریچارد شد.

تفسیر سیلی زدن ویل اسمیت در شبکه های اجتماعی

البته این ماجرا در شبکه های اجتماعی توسط کاربران، طور دیگری توصیف شده است. بسیاری اطمینان دارند که این اتفاق، یک بازی برای بیشتر دیده شدن مراسم اسکار به هر نحوی می باشد زیرا اسکار چند سالی است که آنطور باید دیده نشده و این سوژه باعث شد تا بسیاری نام اسکار را در رسانه ها سرچ کنند و این کار باعث توجه مردم و کاربران به مراسم اسکار می شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید