کد مطلب:  67988 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رابطه سلنا گومز و زین مالک

رابطه سلنا گومز و زین مالک

سلنا گومز و زین مالک دو خواننده معروف هستند که رابطه آنها در شبکه‌های اجتماعی بسیار پرسروصدا شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رابطه سلنا گومز و زین مالک در شبکه‌های اجتماعی خیلی پرسروصدا شده. به گزارش آسمونی، در ابتدا این رابطه را یک رابطه کاری می‌دانستند اما به مرور با رفت‌و‌آمدهای پی‌در‌پی این دو در اماکن عمومی، هواداران این دو بر این باور شدند که سلنا و زین وارد رابطه‌ی دوستانه‌ی عمیقی شده‌اند که شاید تا پای ازدواج هم پیش برود.

یکی از پست‌های جدید سلنا گومز بدون آرایش با 28 میلیون لایک

سلنا گومز خواننده، بازیگر و تهیه‌کننده است که رابطه قبلی او با جاستین بیبر هم همانند زین مالک پرحاشیه بود. سلنا اما سالهاست که از بیماری لوپوس که یک بیماری خود ایمنی است رنج می‌برد و در این مورد هم حواشی زیادی برای او به‌خاطر چاقی‌اش به وجود آمده بود. زین مالک عضو سابق گره وان دایرکشن است وی از سال 2015 با جی جی حدید رابطه داشت اما سال 2021 از وی جدا شد این دو فرزندی به نام کای دارند.

رابطه سلنا و زین پس از فالو کردن یکدیگر شروع شد و 29 مارس 2023 این رابطه پس از ملاقات در خیابان‌های نیویورک تایید شد بخصوص اینکه صفا مالک خواهر زین هم پیش از این با استوری کردن یکی از پست‌های سلنا گومز خبرساز شده بود. حالا هواداران و طرفداران این دو خواننده که اخبار آنها را دنبال می‌کنند منتظر هستند تا شاید سلنا گومز این‌بار ازدواج کند و پس از چند سال اتفاقات تلخ، روزهای خوشی برای وی رقم بخورد.

: برای دریافت مشاوره درباره رابطه سلنا گومز و زین مالک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رابطه سلنا گومز و زین مالک» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید