کد مطلب:  68923 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرپرست دبیری فدراسیون هندبال معرفی شد

سرپرست دبیری فدراسیون هندبال معرفی شد

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال علی اکبر خوشنویس را به‌عنوان سرپرست دبیری فدراسیون هندبال منصوب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال علی اکبر خوشنویس را به‌عنوان سرپرست دبیری فدراسیون هندبال منصوب کرد. خوشنویس زارچ، بازیکن سابق تیم‌های ملی هندبال، پیش از این رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون هندبال بود و طی چهارسال فعالیت در این سمت کارنامه بسیار مطلوبی از خود برجا گذاشت.

به گزارش آسمونی، برگزاری فراخوان ملی هندبال، تاسیس آکادمی و مدارس هندبال و برگزاری مسابقات این آکادمی‌ها، برپایی پایگاه‌های ملی هندبال و... تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های خوشنویس در راس کمیته استعدادیابی است.

وی تحصیل‌کرده تربیت بدنی و علوم ورزشی و در حال تحصیل در مقطع دکتری مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی در دانشگاه تهران است.

از سوابق مدیریتی وی می‌توان به نایب رئیسی هیئت هندبال یزد، عضو هیئت رییسه هیئت هندبال استان تهران و عضو شورای ورزشی دانشگاه تهران اشاره کرد.

وی همچنین مربی درجه یک و مدرس رسمی فدراسیون هندبال، دارای مدرک مربیگری درجه C جهانی و سابقه مربیگری نیروی زمینی ارتش و سرمربی‌گری زغال سنگ طبس در لیگ برتر هندبال را در کارنامه خود دارد.

خوشنویس در زمینه ورزشی نیز افتخارت بسیاری دارد. کسب مقام سوم بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ دوحه، مقام سوم جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۴ بحرین و کسب سهمیه جهانی، نایب قهرمان نوجوانان آسیا ۲۰۰۵ تایلند و کسب سهمیه جهانی، قهرمانی در لیگ برتر با تیم ثامن الحجج در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳، نایب قهرمانی با همین تیم در سال ۱۳۹۰ و با تیم شهید قندی یزد در سال ۱۳۸۰، مقام سوم لیگ برتر با تیم صنعت مس در سال ۱۳۸۵، مقام سوم جوانان کشور و هندبال ساحلی با تیم نیروی زمینی تهران در سال ۱۳۸۲ و... تنها بخشی از افتخارات ورزشی وی به شمار می‌آید.

: برای دریافت مشاوره درباره سرپرست دبیری فدراسیون هندبال معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سرپرست دبیری فدراسیون هندبال معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید