کد مطلب:  62529 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرمربی سابق بارسا جانشین احتمالی سیمئونه؟

سرمربی سابق بارسا جانشین احتمالی سیمئونه؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده در رسانه های مختلف اسپانیایی، ارنستو والورده سرمربی سابق تیم بارسلونا یکی از گزینه های جایگزینی احتمالی سیمئونه می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از موندو چاپ اسپانیا، در صورت جدایی دیگو سیوئونه سرمربی کارکشته تیم اتلتیکو مادرید از ارنستو والورده، سرمربی سابق تیم فوتبال بارسلونا به عنوان یکی از گزینه های اصلی جایگزینی وی یاد می شود.

بر اساس همین گزارش باشگاه اتلتیکو مادرید از نتایجی که تیم فوتبال خود تحت هدایت دیگو سیمئونه در فصل اخیر کسب کرده است ناراضی است و آمار نا امیدکننده ای را تا به انجای فصل در رقابت های مختلف داخلی و خارجی به ثبت رسانده اند.

با این حال دیگو سیمئونه از محبوبیت بالایی در میان طرفداران و بازیکنان و حتی حمایت تعدادی از مدیران باشگاه اتلتیکو مادرید نیز برخوردار است اما در صورت تداوم نتایج ضعیف این تیم ممکن است سهمیه لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

بر اساس بررسی های صورت گرفته ارنستو والورده، سرمربی سابق آبی اناری ها شانس بالایی را برای جایگزینی سیمئونه دارد.

در پایان لازم به ذکر است سیمئونه تا سال 2024 با باشگاه اتلتیکو مادرید قرارداد دارد و در صورت جدایی علاوه بر والورده گزینه هایی مانند لوئیس انریکه، مارسلو گایاردو، سیمونه اینزاگی و استفانو پیولی نیز در مقابل مدیران باشگاه اتلتیکو مادرید می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره سرمربی سابق بارسا جانشین احتمالی سیمئونه؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سرمربی سابق بارسا جانشین احتمالی سیمئونه؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید