کد مطلب:  65081 
4 نظر
4 نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه جستجوی متوفی در شهرهای مختلف

سامانه جستجوی متوفی در شهرهای مختلف

سامانه جستجوی متوفی، به منظور یافتن شخص متوفی که از قطعه و ردیف مزار وی اطلاعی نداریم راه اندازی شده است. اما هنوز تمامی شهرها مجهز به این سامانه نشده اند.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

سامانه جستجوی متوفی روشی آسان و سریع برای یافتن قطعه و ردیف شخص مورد نظریست که فوت شده است و قادر به یافتن مزار او نیستیم. پیش از این، فقط بهشت زهرا دارای سامانه جستجوی متوفی بوده اما خوشبختانه استان ها و شهرهای دیگری هم مجهز به چنین سامانه ای شده اند و تعداد آنها هر از چند گاهی رو به افزایش است. آسمونی در این بخش به معرفی سامانه های جستجوی متوفی در شهرها و استان های مختلف می پردازد.

سامانه جستجوی متوفی در ارومیه

سامانه جستجوی اموات در ارومیه
سامانه جستجوی اموات در ارومیه

سامانه جستجوی متوفی ارومیه، سامانه ای کامل در سه بخش مختلف است. برای "جستجوی فرد فوت شده" می توان با وارد کردن نام و نام خانوادگی و سال حدودی فوت وی نتیجه جستجو را مشاهده کرد. همچنین می توانید به بخش "متوفیان اخیر" مراجعه کرده و از مشخصات و آدرس مزار آنها آگاه شد. در بخش "مراسمات امروز" هم می توانید تمامی مراسماتی که در روز اخیر برگزار می شوند را ملاحظه کنید:

https://motavafian.urmia.ir/Index.aspx

سامانه جستجوی متوفی در اهواز

سامانه جستجوی اموات در اهواز
سامانه جستجوی اموات در اهواز

در سامانه جستجوی اموات اهواز می توان با وارد کردن نام و نام خانوادگی و همچنین نام پدر به قطعه و ردیف موردنظر دست پیدا کرد:

http://www.orujian-ahwaz.com

سامانه جستجوی متوفی در بابل

سامانه جستجوی اموات در بابل
سامانه جستجوی اموات در بابل

در سامانه جستجوی اموات بابل می توانید بر حسب چندین روش، جستجو را انجام دهید:
نام و نام خانوادگی، شماره ملی، علت فوت، محل سکونت و ... 

http://cemetery-babol.ir/pages/deadinfo.aspx

سامانه جستجوی متوفی در باغستان

سامانه جستجوی اموات باغستان فقط برای آرامستان های نصیرآباد و صادقیه کاربرد دارد. وارد کردن نام خانوادگی در این سامانه الزامی بوده و بقیه موارد اختیاری است. در صورت وارد کردن تاریخ، آن را به صورت بازه تاریخی در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال از 1/1/1381 تا 25/10/1384.

http://www.baghestan.ir/fa-IR/DouranPortal/5182/page/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

سامانه جستجوی متوفی در شهر کرد

سامانه جستجوی اموات شهر کرد
سامانه جستجوی اموات شهر کرد

در سامانه جستجوی اموات شهر کرد با وارد کردن نام و نام خانوادگی به راحتی می توان مزار متوفی را جستجو کرد:

https://beheshtrahmat.shahrekord.ir/Deceased/Search

سامانه جستجوی متوفی در کرج

سامانه جستجوی اموات در کرج
سامانه جستجوی اموات در کرج

در سامانه جستجوی اموات در کرج با وارد کردن نام و نام خانوادگی و همچنین نام پدر (این قسمت اختیاری است) می توان مزار متوفی را پیدا کرد:

https://my.karaj.ir/dead

سامانه جستجوی متوفی در قزوین

سامانه جستجوی اموات قزوین
سامانه جستجوی اموات قزوین

سامانه جستجوی اموات قزوین دارای دو بخش جستجو با نام و نام خانوادگی و همچنین بخش جستجوی پیشرفته است. در بخش جستجوی پیشرفته می توانید اطلاعات بیشتری مانند نام پدر و تاریخ حدودی فوت شخص مورد نظر را وارد کنید:

https://aramestanha.qazvin.ir/serchmotevafa

سامانه جستجوی متوفی در مشهد

  • آرامستان های شهر مشهد

سامانه جستجوی اموات مشهد
سامانه جستجوی اموات مشهد

سامانه جستجوی اموات مشهد قادر به ارائه خدمات به مراجعین است. افراد می توانند با وارد کردن نام و نام خانوادگی، مزار فرد متوفی مورد نظر را پیدا کنند:

https://eservice.mashhad.ir/fa/page/104196-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D8%A7%D8%AA.html

  • آرامستان های حرم مطهر و خواجه ربیع

سامانه جستجوی اموات در حرم امام رضا و خواجه نصیر
سامانه جستجوی اموات در حرم امام رضا و خواجه نصیر

این سامانه فقط مختص دو آرامستان خواجه ربیع و حرم مطهر رضوی است؛ در این سامانه وارد کردن نام خانوادگی الزامی و سایر اطلاعات به صورت اختیاری هستند:

https://aramestan.razavi.ir/

سامانه جستجوی متوفی در بهشت زهرای تهران

(توجه: مدت کوتاهیست سایت جستجوی متوفی بهشت زهرا درحال بروز رسانی است، بنابراین در صورت جستجوی متوفی خود با شماره تلفن 51633186-021 تماس بگیرید.)

https://beheshtezahra.tehran.ir/Default.aspx?tabid=92

سامانه جستجوی متوفی در اصفهان

سامانه جستجوی اموات اصفهان
سامانه جستجوی اموات اصفهان

سامانه جستجوی اموات اصفهان مدتیست که از کار افتاده و قادر به ارائه خدمات نمی باشد، به محض رفع مشکل در همین جا اطلاع رسانی خواهد شد.

https://aramestan.isfahan.ir/node/32160

روش های دیگر برای جستجوی متوفی

اگر برای یافتن شخص متوفی سامانه ای وجود نداشت بهترین کار، مراجعه به آرامستان موردنظر است. می توان به متصدی آرامستان مراجعه کرد و با ارائه مشخصات فرد، از مزار او آگاهی پیدا کرد. متصدیان آرامگاه ها لیستی از افراد فوت شده را در اختیار دارند.

چنانچه شهرها و استان های دیگر به این سامانه مجهز شوند در همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.
اگر شما هم از وجود سامانه ای برای جستجوی اموات در شهر و استان خود اطلاع دارید و در این پست مشاهده نمی کنید، در زیر همین پست برای ما کامنت بگذارید.چنانچه شهرها و استان های دیگر به این سامانه مجهز شوند در همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر خود را درباره «سامانه جستجوی متوفی در شهرهای مختلف» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید