کد مطلب:  65061 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نهمین سالگرد تاسیس بی تی اس

نهمین سالگرد تاسیس بی تی اس

نهمین سالگرد تاسیس بی تی اس با اجرای لایو این گروه جشن گرفته شد. بی تی اس گروه کی پاپ معروف می باشد که در جهان بسیار طرفدار دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بی تی اس نهمین سالگرد تاسیس خود را با اجرای لایو جشن گرفتند و به هواداران خود در جهان تقدیم کردند. به گزارش آسمونی، گروه کی پاپ بی تی اس در 13 ژوئن 2022 آهنگ Yet To Come را به صورت لایو اجرا کردند. لباس های رنگ آبی آسمونی و طوسی این گروه و آسمان آبی در هنگام لایو، زیبایی خاصی را به وجود آورده بود. در ضمن آنها در این مراسم ویژه، یک مهمان هم داشتند.

بی تی اس با اجرای آهنگ Yet To Come از آلبوم Proof هوادران خود را در نهمین سالگرد تاسیس شاد کردند.

نهمین سالگرد بی تی اس و مهمان آنها اندرسون پاک

آهنگ Yet To Come یکی از آهنگ های آلبوم جدیدشان Proof می باشد. گروه موسیقی bts این آهنگ را به صورت لایو اجرا نمود و اندرسون پاک خواننده و رپر آمریکایی هم در این اجرا حضور داشت.

سپس اعضا بی تی اس از خاطرات خود گفتند و با یکدیگر در مورد مسائل مورد توجه آرمی ها سخن گفتند و برخی از خاطرات شیرین خود را و همینطور مشکلات ناشی از کووید 19 را هم بیان کردند.

اجرای آهنگ Yet To Come توسط بی تی اس

گروه بی تی اس یکی از گروه های معروف پاپ کره جنوبی می باشد که تورهای زیادی هم در کشورهای مختلف جهان گذاشته اند. آنها طرفداران زیادی در جهان و همینطور ایران دارند. اعضا بی تی اس عبارتند از جین، شوگا، جی هوپ، آر ام، جیمین، وی و جونگ‌ کوک.

: برای دریافت مشاوره درباره نهمین سالگرد تاسیس بی تی اس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نهمین سالگرد تاسیس بی تی اس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید