کد مطلب:  61561 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت یک بازی رایگان با همکاری تنسنت و رمدی

ساخت یک بازی رایگان با همکاری تنسنت و رمدی

شرکت رمدی در همکاری با شرکت بزرگ تنسنت قرار است یک بازی شوتر با کد رمزی Vanguard را ساخته و منتشر کند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت رمدی قرار است با شرکت تنسنت برای ساخت یک بازی شوتر رایگان با اسم رمزی Vanguard همکاری کند.

توسعه دهنده فنلاندی رمدی که بیشتر به دلیل ساخت بازی هایی نظیر مکس پین، کنترل و الن ویک شناخته می شود، با شرکت نتسنت بر سر توسعه، لایسنس و توزیع بازی جدیدی به توافق رسیده است. این دو شرکت قرار است برای ساخت یک بازی رایگان (Free to Play)، کوآپ (Co-op) و بازیکن در برابر محیط به نام ونگارد با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

بازی Vanguard هنوز در مراحل اولیه تولید و توسعه قرار دارد. قرار است این بازی بر روی موتور بازی سازی آنریل انجین، برای کنسول ها و رایانه شخصی ساخته شود. طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت تنسنت مسئول پخش بازی در آسیا خواهد بود و مسئولیت ساخت نسخه پلتفرم موبایل را برعهده خواهد داشت.

بودجه ای هم که برای ساخت این بازی در نظر گرفته شده است، نشان از ساخت یک بازی AAA توسط رمدی را می دهد. این بازی اولین بازی Games as a Service شرکت رمدی خواهد بود که به معنی وجود پرداخت های درون برنامه ای در این بازی خواهد بود.

ترو ویرتالا، رئیس شرکت رمدی در این بابت گفت:

ما در حال ساخت یک بازی جدید و هیجان انگیز در زمینه بازی های کوآپ چند نفر بر پایه توانایی های رمدی هستیم. ما از این همکاری بلندمدت با تنسنت هیجان زده هستیم و با اطمینان می توانیم بگوئیم که قابلیت انتشار بازی ونگارد را طبق موازین وضع شده داریم. بازی ونگارد یک فرصت جهانی است و شرکت بزرگ تنسنت می تواند رمدی را به صورت بین المللی حمایت کند و این می تواند باعث ساخت یک بازی موبایلی و انتشار بازی به صورت عمده در آسیا شود.

شرکت رمدی پیش از این و در سال 2018 یک تیم را مسئول تحقیق در زمینه توسعه یک بازی لایو سرویس کرد که اکنون به نظر می رسد همان تیم در ساخت این بازی دخلی خواهند بود. آنطور که به نظر می رسد رمدی پروژه های متفاوتی را برای سال های پیش رو برنامه ریزی کرده است که می توان از بازی های Alan Wake 2، اسپین آف بازی کنترل با نام Condor و بخش تک نفره بازی CrossFireX اشاره کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت یک بازی رایگان با همکاری تنسنت و رمدی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساخت یک بازی رایگان با همکاری تنسنت و رمدی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید