کد مطلب: 62770 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مسابقه مارتین فورد و سجاد غریبی کی است

مسابقه مارتین فورد و سجاد غریبی کی است

زمان مسابقه MMA یا مبارزه در قفس سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی و مارتین فورد مشخص شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی 30 ساله و متولد اهواز است که چند سالی است برای مارتین فورد انگلیسی معروف به ترسناکترین مرد روی زمین خط و نشان می کشد و او را بار ها دعوت به مبارزه کرده است اما مارتین فورد به صحبت‌های سجاد غریبی در فضای مجازی و ویدیو های منتشر شده از سوی او واکنش خاصی نشان نمی داد و به حواشی پیرامون آن نیز توجهی نمی کرد تا اینکه چند وقت پیش مارتین فورد رسما اعلام کرد می خواهد با هالک ایرانی مبارزه کند و اعلام کرد که می خواهد سجاد غریبی را ادب کند و او را در کمتر از  20 ثانیه له خواهد کرد.

زمان مبارزه سجاد غریبی (هالک ایرانی) و مارتین فورد

لازم به ذکر است بر اساس اعلام سازمان برگزار کننده این دیدار حساس در 2 آپریل 2022 مصادف با 13 فروردین 1401 برگزار نخواهد شد و زمان برگزاری آن به 30 آپریل 2022 مصادف با 10 اردیبهشت 1401 منتقل شده است.

مارتین فورد از کی اس دبلیو درخواست مبارزه با سجاد غریبی هالک ایران را داده است و برگزارکننده این مسابقات نیز MMA می باشد.
هر دوی مبارزان سابقه ای در این مسابقات ندارند و برای اولین بار است که حضور دارند و میخواهند در MMA مسابقه بدهند. البته لازم به ذکر است که مبارزه بین سجاد غریبی و مارتینفورد کاملا نمایشی خواهد بود و برنده و بازنده این رقابت از الان مشخص است.

دعوت به مبارزه سجاد غریبی در پست اینستاگرامی خود

 

 علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس ایران در همین خصوص اعلام کرد که  این مبارزه جدی نیست و بیشتر به صورت یک نمایش یا رویداد نمایشی است که سازمان برگزار کننده آن نیز  از قبل با هر دو مبارز هماهنگ کرده است و آنها موظف هستند بر اساس گفته های این سازمان پیش بروند و همه چیز از الان مشخص است.

با اینکه فیلم هایی از درگیری سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی  و مارتین فورد در فرودگاه دوبی در فضای مجازی منتشر شده است و واکنش های زیادی را به همراه داشته است اما به نظر می رسد که این رویارویی نیز کاملا هماهنگ شده بوده است و در روز مبارزه هم این دو نفر باید طبق یک سناریو از پیش تعیین شده در مقابل هم قرار بگیرند.

درگیری سجاد غریبی و مارتین فورد در فرودگاه دوبی

 

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد در تاریخ 2 آوریل (13 فروردین 1401) در The O2 Aren برگزار خواهد شد و فروش بلیت این مسابقه به طور رسمی از 11 فوریه آغاز می شود و قرار است در این روز 12 مسابقه بوکس برگزار شود که یکی از این ها مبارزه میان سجاد غریبی (هالک ایرانی) و مارتین فورد انگلیسی است.

در پایان لازم به ذکر است که هیکل سجاد غریبی که شبیه هالک از شخصیت های ابقهرمان در سری فیلم های مارول است توجه بسیاری از رسانه‌های جهان را به خود جلب کرده است و برخی از کاربران نیز از فوتوشاپی بودن آن خبر داده اند و بدن ورزیده او را حاصل استفاده از نرم افزار های ویرایش عکس می دانند. اما در نقطه مقابل مارتین فورد یکی از چهره‌های ورزشی انگلستان است به دلیل ظاهر خشن و ترسناکی که دارد به عنوان ترسناک ترین مرد جهان شهرت یافته است.

: برای دریافت مشاوره درباره مسابقه مارتین فورد و سجاد غریبی کی است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «مسابقه مارتین فورد و سجاد غریبی کی است» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?