کد مطلب:  59602 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ ـ کاربردی از 24 مرداد

آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ ـ کاربردی از 24 مرداد

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی، آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه را 24 تا 31 مرداد امسال اعلام کرد. 
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی  با اشاره به آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه، اظهار کرد: ثبت‌‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی از 24 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا 31 مرداد ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه پذیرش دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بر اساس شرط معدل است، خاطرنشان کرد: امسال سومین سال پذیرش دانشجو بر اساس خوشه‌های شغلی است و بر همین اساس مراکز این دانشگاه به صورت تخصصی اقدام به جذب و آموزش دانشجو می‌کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی با اشاره به ظرفیت 350 هزار نفری جذب دانشجو در مهرماه امسال، گفت: امسال مراکز این دانشگاه در 5 هزار کدرشته محل اقدام به جذب دانشجو می‌کنند.

وی، زمان اعلام نتایج پذیرش دانشجو را هفته اول شهریورماه اعلام و تاکید کرد: مهرماه دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی تکمیل ظرفیت ندارد و داوطلبان این دانشگاه باید در زمان اعلام شده اقدام به ثبت‌نام کنند.

امید، زمان آغاز کلاس‌های دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی را اول مهرماه اعلام و تاکید کرد: در صورت ارائه مجوز ستاد ملی کرونا، کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود و در غیر این صورت، کارگاه‌های این دانشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

در پایان، امید با بیان اینکه تمام مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی طی روزهای آینده واکسینه می‌شوند، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه نیز تا پایان شهریور انجام خواهد شد.

نظر خود را درباره «آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ ـ کاربردی از 24 مرداد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید