مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62893 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلنسکی خواهان مذاکره شفاف با روسیه

زلنسکی خواهان مذاکره شفاف با روسیه

رئیس جمهور اوکراین در ویدیویی که شب گذشته از دفتر کاری خود در ساختمان ریاست جمهوری منتشر کرده بود خواهان مذاکرات شفاف با روسیه شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در ویدیویی که از طریق کانال تلگرامی خود در فضای مجازی منتشر کرده است گفت: جنگ باید پایان یابد، ما باید دور میز مذاکره بنشینیم به شرطی که مذاکرات شفاف و حرفه‌ای و به نفع مردم باشد.

او با تشکر از اقدام جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و دولت انگلستان مبنی بر ممنوعیت واردات نفت و گاز روسیه به آمریکا و جزیره انگلستان از رهبران اتحادیه اروپا خواست تا تصمیماتی سخت تر و با شدت عمل بیشتر در خصوص بحران اوکراین بگیرند.

این صحبت های ولودیمیر زلنسکی پس از مصاحبه اش با شبکه ABC و اشاره او به این امر که اوکراین آماده اولتیماتوم ها نیست ولی راه حلی احتمالی برای مسائل مربوط به جمهوری های خود خوانده لوهانسک و دونتسک و همچنین شبه جزیره کریمه در جنوب اوکراین وجود خواهد داشت.

در پایان لازم به ذکر است که نیرو های نظامی روسیه از 14 رو پیش و از 24 فوریه حمله خود به خاک اوکراین را با هدف حمایت از نیرو های جدایی طلب لوهانک و دونتسک در شرق اوکراین اغاز کرده است و تا به این لحظه بیش از 2 میلیون نفر پناهجو را آواره کشور های همسایه اوکراین کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره زلنسکی خواهان مذاکره شفاف با روسیه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زلنسکی خواهان مذاکره شفاف با روسیه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید