کد مطلب:  63272 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ریزش کوه در جاده هراز

ریزش کوه در جاده هراز

بر اساس ویدیو های منتشر شده در فضای مجازی در بخشی از کوه های نزدیک جاده هراز ریزش رخ داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ویدیویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن صحنه های ترسناکی از ریزش ناگهانی در نزدیکی بخش هایی از جاده هراز را نشان می دهد.

بر اساس ویدیو های دیگر  این حجم از ریزش و گرد و غبار به حدی زیاد بوده است که مردم در گرد و غبار گیر کرده اند و توانایی عبور از میان آن را به دلیلی کاهش میدان دید نداشته اند.

در همین خصوص رضا اکبری، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در یک اظهار نظر در همین خصوص عنوان کرده است: این گرد و غبار ایجاد شده در تصویر مربوط به ریزش کوه در بخش خصوصی می باشد که خوشبختانه عصر روز گذشته این مشکل حل شده است و حادثه و تلفاتی در پی نداشته است.

وی در ادامه تاکید کرد: این معدن در منطقه بلده شهرستان آمل قرار گرفته است و مالکیت آن به بخش خصوصی تعلق دارد و با توجه به اینکه این محل در حریم جاده قرار گرفته است عملا از مئولیت این سازمان خارج می باشد.

اکبری در پایان تاکید کرد: در فیلم منتشر شده از این حادثه معدن مشخص نمی باشد اما این معدن با جاده هراز فاصله زیادی دارد و در میان این دو بخش یک رودخانه در جریان می باشد. در خصوص این حادثه نیز هنوز مشخص نیست که این گرد و غبار و ریزش مربوط به انفجار در معدن است یا اجرای عملیات در این معدن این حجم از گرد و غبار را به سمت جاده سراریز کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره ریزش کوه در جاده هراز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ریزش کوه در جاده هراز» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید