کد مطلب:  62826 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی رومن رینز

بیوگرافی رومن رینز

لیتی جوزف آنوآی معروف به رومن رینز کشتی گیر حرفه ای آمریکایی و بازیکن سابق فوتبال آمریکای شمالی، از اعضای خانواده آنوآی می باشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نام اصلی
لیتی جوزف آنوآی
با عنوان رومن رینز
محل تولد پنساکولا، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا
تاریخ تولد 25 مهٔ 1985 (36 سال)
حرفه کاری کشتی گیرو قبل تر از آن بازیکن فوتبال آمریکایی
وزن 120 کیلوگرم
قد
حدودا 192 سانتی متر

درباره رومن رینز

لیتی جوزف آنوآی معروف به رومن رینز (Roman reigns) کشتی گیر حرفه ای آمریکایی و بازیکن سابق فوتبال آمریکای شمالی، از اعضای خانواده آنوآی می باشد. در حال حاضر وی برای برند Raw در WWE بازی می کند. پدر او سیکا آنوآی و برادرش روزی (در سال 2017 فوت کرده ) هر دو کشتی گیرهای حرفه ای بوده اند. رومن رینز در سال 2014 با گالینا جوئل بکر ازدواج کرد. وی دختری به نام جوئل (2014 ) و دو پسر دوقلو (2016 ) دارد. او دارای مدرک مدیریت از موسسه تکنولوژی جورجیاست. رومن یک کاتولیک است و هر وقت که وارد رینگ می شود از نشان صلیب استفاده می کند.

شروع مسابقات کشتی کج

در جولای سال 2010 قراردادی با wwe امضا کرد. او با نام Roman Leakee در fcw حضور می یافت و به سرعت پیشرفت می کرد. در آن مدت با ریکی استیم بوت , اسطوره کشتی کج مسابقه داد و شکست خورد و توانست با مایک دالتون قهرمان تگ تیم fcw شود او در مسابقه های مهم زیادی قرار گرفت و حتی میتوانست کمربند سنگین وزن fcw را به دست آورد اما نتوانست. او در یک مسابقه ی Triple Threat Match در مقابل دین امبروز و ست رولینز قرار گرفت و پیروز شد.

ابتلا به سرطان رومن رینز

در اکتبر 2018 رومن وارد رینگ شد و اعلام کرد که سرطان خون دارد و از 22 سالگی با آن می‌جنگید و حال این بیماری دوباره برگشته؛ ولی او اعلام کرد که با این بیماری می‌جنگد و به بهبودی می‌رسد و به همهٔ طرفدارانش قول داد با هدفی بزرگتر به رینگ بازمی‌گردد. سپس کمربند را در رینگ گذاشت و ابتدا گریه کنان با اعضای گروه شیلد یعنی ست رولینز و دین امبروز و سپس با همه اعضای ماندی نایت راو خداحافظی کرد و استادیوم را ترک کرد.

بازگشت به رینگ مسابقات

مسابقات رومن رینز در کشتی کج
مسابقات رومن رینز

در شو راو 25 فوریه 2019 رینز به رینگ بازگشت و اعلام کرد که بیماری او به اتمام رسیده و رسماً فعالیت خود را از سر می‌گیرد. سپس ست رولینز وارد شد و یکدیگر را در آغوش گرفتند.در شو راو هفته بعد، یعنی 4 مارس 2019 دین امبروز به نجات رومن رینز و ست رولینز و آمد و گروه شیلد دوباره تشکیل شد. او در super star shake up با زدن superman punch بر روی وینس مک ماهون و الایس رسماً حضور خودش را در اسمک داون اعلام کرد.

تصاویر رومن رینز

رومن رینز
مسابقات رومن رینز در رینگ کشتی کج
رومن رینز
رومن رینز
رومن رینز
رومن رینز
نظر خود را درباره «بیوگرافی رومن رینز» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید